Hoşlandığın kadınla veya adamla ilk buluşma günü geleceğinizi belirleyen çok önemli bir adım. Hatta belki de çocuklarınıza anlatmaktan zevk alacağınız bir an. Bu önemli gün için çoğunlukla iş erkeklere düşüyor. Peki, İlk buluşma neye göre planlanmalı?

Amaçlara odaklan

İlk buluşmada üç önemli hedef bulunuyor: Hoşlandığın kadının güzel bir gün geçirmesini sağlamak, seninle vakit geçirmekten keyif almasını sağlamak, seninle tekrar buluşmasını sağlamak. Bu amaçlarına ulaşabileceğin ilk buluşma planını yapmadan önce nelerden hoşlandığını öğrenmeye çalışmalısın. Film izlerken çok sıkılan birini sinemaya götürmek yerinde bir karar olmayacaktır.

Aynı gün birden fazla etkinlik planla

Aynı günde fazla aktivite planlamak çok fazla gelir diye tercih edilmiyor; fakat bu sayede buluşmanın kötü geçme olasılığı azalır ve hoşlandığın kadının farklı yönlerini tanıma şansına sahip olursun. İlk buluşma gününde yapacağınız aktiviteler birbirinize ne kadar uyumlu olduğunuzu daha kolay anlamanızı sağlayacaktır.

Karşılıklı sohbet etmek

İlk buluşma neye göre planlanmalı sorusunun cevabı kadar ikinci buluşma neye göre planlanmalı sorusunun cevabı da önem taşıyor. İlk buluşmada birbirinizi tanımak için fırsatınız olmadıysa veya bir şekilde beklediğin gibi ilk buluşma günü olmadıysa ikinci buluşma için sinemaya veya yemeğe gitmek iyi fikir olmayabilir. İyi iletişim kuramıyorsanız yemeğinizi suskun şekilde yediğinizde uyuşmadığınızı gösteren bir atmosfer oluşmuş olacaktır.

Kadınlar duygularını belli eder

İlk buluşma günü pozitif olmalısın. Eğer o gün birlikte sohbet ederek bağ kurabildiysen ve birlikte gülebildiyseniz ilk buluşma iyi geçmiştir ve bu durumda seninle tekrar görüşmek isteyeceğini anlaman zor olmayacaktır.

İlk Buluşmada Beğenildiğini Nasıl Anlarsın?

No Comments Yet

Comments are closed