Doğu Anadolu’nun incisi Van, onunla ilişkinizi inşa etmek için ilk buluşmayı gerçekleştireceğiniz şehir olacaksa Van’daki ilk buluşma mekanları için yazımızın devamını okumalısın.

Van’daki ilk buluşma mekanlarıSütçü Fevzi

İpek yolu güzergâhında olması sayesinde gelişmiş kahvaltı kültürü olan ve kahvaltı denildiğinde akla gelen ilk şehir Van’da kahvaltı yaparak güzel bir başlangıç yapabilirsin. Van’da kahvaltı nerede yapılır sorusunun ilk akla gelen cevaplarından biri Van Gölü’ne nazır bir mekan olan Sütçü Fevzi. Göl manzarası karşısında doyurucu bir kahvaltı için Sütçü Fevzi’yi tercih edebilirsiniz. Sütçü Fevzi’yi tercih edersen süt içmeyi unutmayın.

Adres: Yeni, 65170 Edremit

Bak Hele Bak Yusuf Konak

2014’te Guinness Rekorlar Kitabına girmeye hak kazanan Van kahvaltısı ile mutlu bir başlangıç yapmak istiyorsanız Van kahvaltısında en iyi mekanlardan biri olan Bak Hele Bak Yusuf Konak’ı tercih edebilirsiniz. 1975’den bu yana kahvaltı sunan mekanı tercih edersen çömlekte kavurmalı yumurtanın tadına bakmayı atlamamalısınız.

Adres: İskele Cad. TSO Altı, Tuşba

Altınsu Restoran

İlk buluşmanızda güneşin batışını izlerken Van Gölü manzarasının eşlik ettiği balık ziyafeti çekmek ve fotoğrafla hikayenizin başladığı anı ölümsüzleştirmek istiyorsan Van’ın yöresel yemeklerini de sunan Altınsu Restoran’ı tercih edebilirsin.

Van’daki ilk buluşma mekanlarıLa Mekan

Genellikle öğrencilerin tercih ettiği mekan, loş ve sıcak atmosferiyle ilk buluşma için ideal.

Adres: Bahçıvan, Yüzbaşıoğlu 1. Sk. No:9, 65130 İpekyolu

Mahall City

Mahall City’yi Van’daki ilk buluşma mekanları arasına ekleyebilirsin. Yemek için de tercih edebileceğin mekanda kahve eşliğinde uzun süren sohbetle onu tanımak için adım atabilirsin.

Adres:  Şerefiye, M, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No: 13, 65140 İpekyolu

Eskici Cafe

Otantik bir mekanda kahve eşliğinde sohbet edebilmek istiyorsan Eskici Cafe’yi tercih edebilirsin.

Adres: Bahçıvan, Kültür Sk., 65130 Van Merkez

Van’daki ilk buluşma mekanlarıRengahenk Cafe

Kamış, tahta ve odunlarla tasarlanmış tavan tasarımıyla kendinizi toprak damlı sıcacık sınır köyünde hissdebileceğiniz mekan odun sobasında patatesten nargileye etli ızgara çeşitlerinden tatlılara zengin ve özgün mönüye sahip.

Adres: Bahçıvan, Cumhuriyet 1. Sk., 65130 Merkez/İpekyolu

Kitapçı Kız Cafe

Kitaplarla dolu salaş bir ortamda nargile keyfi yaparak sohbet etmek ister misin? O halde Kitapçı Kız Cafe’yi tercih edebilirsin.

Adres: Sanat sokağı Fuat Pasajı Kat: 2

Van’daki ilk buluşma mekanları arasında manzarası en iyi: Martı Cafe

Göl manzarası eşliğinde harika vakit geçirebileceğiniz Van’daki ilk buluşma mekanları arasında manzarası, müzikleri, lezzetleri ve huzurlu ortamıyla Martı Cafe de bulunuyor.

Adres: İskele, Feribot Yolu, 65040 Van Merkez

İlk Buluşmada Hangi Sorular Sorulmalıdır? başlıklı yazımızı okuyarak ilk buluşma hakkında ipuçlarını öğrenebilirsin.

 

No Comments Yet

Comments are closed