Karadeniz’in incisi Trabzon, ilk buluşma mekanınız olacaksa ve organizasyon sana aitse Trabzon’daki ilk buluşma mekanları hakkında fikir edinmek için yazımızın devamını okumalısın. İşte, Trazon’daki en iyi ilk buluşma mekanları.

Asimer Kafe

Şehrin kalabalığından uzakta yöresel kahvaltı yaparak başlangıç yapmayı tercih ediyorsan onu Asimer Kafe’ye götürebilirsin.

Adres: 1 Nolu Bostancı, Yılmaz Sk. 7-3, 61080 Ortahisar

Time’s Coffee Restaurant

Kendine özgü şık bir dekorasyonu olan mekan, kahve içip sohbet etmek için ideal. Genellikle öğrncilerin tercih ettiği mekana giderseniz hellim peynirli salata ve Meksika soslu tavuk yemenizi öneririz.

Adres: Kemerkaya, Kahramanmaraş Cd. No:11, 61200 Trabzon Merkez

Modatepe Restaurant & Cafe

Trabzon’daki ilk buluşma mekanları arasında manzarası en iyi olanlardan biri Modatepe. Mekanı günün her saatinde ziyaret edebilirsin.

Adres: Ayvalı köyü Akyazı üzeri mağmat yolu13. Km, 61040 Ortahisar

Uzungol Ada Restaurant

Onunla öğle yemeği saatlerinde buluşmayı planlıyorsan Uzungol Ada Restaurant’ı tercih edebilirsin.

Adres: Yenimahalle Fevzi Cakmak Caddesi No:15

Akpınar Restaurant

Onu ilk buluşma gününde hem göze hem damağa hitap eden bir mekana götürmek istiyorum diyorsan Akpınar Restaurant’ı Trabzon’daki ilk buluşma mekanları arasındaki alternatifler arasında değerlendirebilirsin. Kuymak ve kayganayı yemenizi öneririz.

Yıldızlı Mah., Sahil Yolu Cad. Yıldızlı Toki Konutları Yanı, 61300 Akçaabat

Cephanelik Restaurant & Cafe

İlk buluşma için tarihi dokusu olan bir yerde yemek yemeyi planlıyorsan Trabzonluların kır düğünleri için tercih ettiği Cephanelik Restaurant & Cafe’yi alternatif mekanlar arasında değerlendirebilirsin.

Adres: Boztepe Mah Boztepe District No:89

Lamess Cafe & Restoran

Trabzon’daki ilk buluşma mekanları arasında Lamess Cafe & Restoran da bulunuyor. İtalyan ve akdeniz mutfağından da lezzetler bulabileceğiniz mekan, nargile keyfi yapmak için ideal.

Adres: Kaşüstü Mh. Devlet Karayolu Cd Adil Yazar Sk, Adliye Sarayı Karşısı No:49/A, 61290

Nejla Hanım Ev Tatlıları

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım diyorsan tatlı başlangıçlar için Nejla Hanım Ev Tatlıları’nı tercih edebilirsin. Trabzon’da laz böreği nerede yenir sorusunun cevabı olan mekanı,  mutlaka değerlendirmelisin.

Adres: Fatih, Adnan Kahveci Blv. No:142, 61310 Akçaabat

Trabzon’daki ilk buluşma mekanları arasında en dikkat çekici: Hayal Vadisi Restoran

Sera Gölü’nden 300 metre yukarıda bulunan Hayal Vadisi Restoran; doğası, peyzajı ve tasarımıyla hayran bırakıyor. Dinlendirici bir mekanda Türk mutfağının en iyi lezzetlerini yerken birbirinizi tanımak için koyu bir sohbete dalabilirsiniz.

Adres: Demirtaş, 61170 Akçaabat

İkinci Buluşmayı Garantilemenin 5 Yolu başlıklı yazımızı okuyarak ikinci buluşma için de mekan belirleyebilirsin.