Onunla yeni tanışmış olabilirsin, uzun süredir ilişkiniz devam ediyor da olabilir, evli de olabilirsin. İlişki durumun ne olursa olsun birbirinize vakit ayırmanız gerekir. Eğlenceli ve farklı etkinlikler organize ederek kaliteli zaman geçirmek ilişkiler için gereklidir. Elbette bazı anlarda sevgiliyle yapılacak aktiviteler için yeterli bütçeye sahip olamayabilirsin. Craash olarak senin için ucuz ve çok keyifli buluşma tüyolarını yazdık. Keyifli buluşmalar…

Beraber yemek yapmak

Sevgiliyle yapılacak aktiviteler arasında en keyifli ve ucuz aktivitelerden biri beraber yemek yapmak. İkinizden biri ocağın başına geçsin diğeri doğrama, ayıklama işiyle uğraşsın. Arka planda da ortak sevdiğiniz müzik çalsın. Mümkünse birlikte yapacağınız yemeğin ya da tatlının malzemeleri arasında un olsun. Romantik komedi filmlerindeki sahnelerde olduğu gibi unla kirletilmiş bir mutfak, kahkahalar, arkada çalan müziğin ritmine uyan hareketler… Sence de iyi fikir değil mi?

Pazar gezmesi yapmak

AVM gezmek sıkıcı bir rutine dönüştüyse ve pahalı gelmeye başladıysa semt pazarlarını, bit pazarlarını ya da organik pazarları gezebilirsiniz. Yoldan da çay veya kahve alabilirsiniz. Böylece birlikte yeni şeyler seyredebilir, sohbet ederken çayınızı yudumlayabilir hatta birlikte insanları gözlemleyebilirsiniz.

Park pikniği yapmak

Bir park alanında piknik yapmak oldukça eğlenceli olacaktır. Onun hazırladığın yiyeceklerin tadına bakarken suratının aldığı şekli izlemek, çocukların koşturmalarını seyretmek hem düşük bütçeli hem de fazlaca eğlenceli olur. İçki içmeyi seviyorsanız plastik bardaklar yerine içkinizi ve kadehinizi gazete kâğıdına sarıp piknik alanına getirebilirsiniz. Temiz hava ikinize de iyi gelecektir.

Sahne gösterilerine gitmek

Sevgiliyle yapılacak aktiviteler denildiğinde sinema ve konser etkinliği akla gelse de bazen bütçeyi zorlayabiliyor. Oysa tiyatro bütçeyi sarsabilecek fiyatlarda olmuyor. Bir stand up gösterisi sayesinde çok eğlenebilirsiniz.

Origami yapmak

Japonların hüzünlü hikayesi olan bu sanatı keyifli bir aktivite olarak kullanabilirsin. İhtiyacın olan internet bağlantısı, renkli el işi kağıtları ve bol sabır.

No Comments Yet

Comments are closed