Sevgiliyle eğlenceli vakit geçirmenin en iyi yollarından biri sevgiliyle beraber oynanacak oyunlar oynamaktır. Sevgiliyle beraber oynanacak oyunlar, tahmin edebileceğin gibi sevecen ve sürükleyici oyunlardır. Şiddet içerikli olmayan oyunlar arayışındaysan yazımız tam da sana hitap ediyor. İşte, sevgilinle birlikte harika vakit geçirebileceğin oyunlar.

The Sims 4

Sevgiliyi oyun oynamaya ikna etmenin en iyi yolu The Sims 4 oyunu oynamak olacaktır. Hatta sonrasında onu oyunun başından kaldıramayabilirsin.

World of Warcraft

Edindiğimiz bilgilere göre bu oyun çiftleri bir araya getirmede evlilik programları kadar başarılı. Oyun dünyası için çığır açan bu oyunu onunla oynamak büyük keyif verecektir. Bize güven!

Firewatch

Sevgiliyle beraber oynanacak oyunlar arasında son yılların en gözde macera oyunları arasında bulunan Firewatch de bulunuyor. Oyunun grafikleri ve hikayesi oldukça etkileyici.

Sheltered

Dört kişilik bir aile kurup aileyi post-apokaliptik ortamda hayatta tutmaya dayanan bu oyun sevgiliyle birlikte oynamak için ideal. Yalnız angarya işleri sevgiline yüklemeye kalkarsan fırçayı yiyebilirsin. Bizden söylemesi.

Life is Strange

15 saatten uzun hikâyesini sürükleyici şekilde aktaran video oyunu Life is Strange, “kız oyunu” aurasına sahip olduğundan sevgiliyle beraber oynanacak oyunlar arasında iyi bir alternatif olacaktır. Oyun, hikâye dalında BAFTA Oyun Ödülü’ne de sahip.

Cities: Skylines

Sevgilinle oyun oynamak istiyorsan şehir oyunları tercih edebilirsin. Cities: Skylines, kadın eli değdiğinde efsane olabilecek şehir kurabileceğin bir oyun.

Minecraft

Dünya çapında çok ünlü olan Minecraft, işbirliği ile birlikte birşeyler yaratabileceğiniz bir oyun olduğu için sevgiliyle oynamak için ideal.

Don’t Starve Together

“Beraber açlıktan ölmeyin” temalı hayatta kalma oyunu sevgiliyle oynamak için ideal. Oyunun n zaman içerisinde akıl sağlığının bozulabileceği bir oyun olarak nitelendirildiğini de belirtelim!

Overcooked

Birlikte yemek yapmaktan hoşlanıyorsanız birlikte Overcooked oynayabilirsiniz. Zamana karşı yarışırken çok eğlenebilirsiniz.

Little Big Planet 3

Sevgilimle saatin nasıl geçtiğini anlamayacağım başarısız olduğumuzda da eğlenebileceğimiz bir oyun istiyorum diyorsan Little Big Planet 3’i tercih edebilirsin.

The Sims 4Portal 2

Akıl yoran bir oyun olan Portal 2 ile birbirinize olan güveninizi test edebilirsiniz. Oyunda sevgilinin hatalarını kapatabilir veya onu sonsuz bir döngüye hapsedebilirsin.

Oyun oynarken hırslarına yenik düşmemeye dikkat etmelisin. aksi halde şu yazımıza ihtiyaç duyabilirsin:  Sevgilinle Kavga Ettiğinde Ne Yapmalısın?

No Comments Yet

Comments are closed