Çok iyi giden bir ilişkin varsa 14 Şubat senin harika bir gün olabilir. Craash’de profili olan biriysen Sevgililer günü senin için bayram ve büyük bir fırsattır. Tam tersi olduğunda da berbat bir gün olabilir. Craash bu zor anında da yanında. Şimdi kalpli yastıkları ve fiyonklu kutulardaki çikolataları unut, arkana yaslan ve rahatla! İşte, 14 Şubat’tan zevk almanın yolları.

Bekarsan kendini mutlu et

Sevgililer Günü’nde hayatta kalmanın yollarından biri de –mış gibi yapmak. 14 Şubat Günü hediye alıp verebileceğin biri yoksa kendine sevdiğin bir pastayı sipariş et. Siparişin geldiğinde “Bunu benim için kim aldı!” diye sormayı da unutma.

Arkadaşlar bugünler için

Sevgililer Günü’nde günün anlam ve unutmanın en güzel yolu sevgilisi olmayan bir arkadaşla vakit geçirmek. Vakit geçirmek için çittlerin el ele kol kola olduğu sinema salonları yerine pijama partisi yapmaya ne dersin.

Ciddi bir ilişkin mi var

Ciddi ilişkin varsa 14 Şubat sınavına hazır ol. Çünkü ciddi ilişkilerin 14 Şubat’ta beklentisi yüksek olur.

Biraz cesaret

14 Şubat’ta bir seyahatte ormanın ortasındasın ve karşında çılgın bir romantik mi var. Ona uyum sağla.

Mutlu evliliğin varsa yaratıcı ol

Mutlu bir evliliğin varsa 14 Şubat ona bağlılığını göstermenin yollarından biri olabilir. Onun yüzünü maske olarak yaptırıp maskeyi takabilir veya onun doğum tarihini, ismini dövme olarak vücuduna kazıyabilirsin.

Mutsuz evliliğin varsa canlan

Mutsuz bir evliliği ayakta tutmaya mı çalışıyorsun. O halde 14 Şubat iyi bir fırsat olabilir. Çünkü durmuş bir araba gibi, durmuş bir evliliğin yüksek voltajlı bir sıçrama yapması gerekir. Tutkuyu alevlendirmek için onunla sevişmek için etkileyici bir ortam yaratabilirsin.

İşkolikliğe ara ver

14 Şubat günü çalışıyorsan öğle yemeğinizi ara odadaki gül yaprakları yığını üzerinde şehvetli yoga yaparak geçirebilirsin.

Ayrılık sürecindeysen profil fotoğrafını güncelle

Ayrılık sürecindeysen profil fotoğrafını değiştirmenin zamanı gelmiştir. Örneğin bir canavarı öldürdüğün temsili fotoğrafı koyabilir, fotoğraf hakkındaki soruları gerçek hikayeden esinlendiğini söyleyerek cevaplandır.

 

No Comments Yet

Comments are closed