Peygamberler diyarı Şanlıurfa, ilişkiniz için ilk adımı atacağın şehir olacaksa ve ilk buluşma günü organizasyonundan sen sorumluysan Şanlıurfa’daki ilk buluşma mekanları hakkında bilgi edinmek için yazımızı okumalısın.

Zahter Kahvaltı Salonu

Şanlıurfa’da kahvaltı denildiğinde akla gelen mekanlardan biri de Zahter. Mekanda biberli yumurtayı denemenizi öneririz.

Adres: Haliliye Atatürk Bulvarı Kamberiye Mahallesi No:71 B

Şanlıurfa’daki ilk buluşma mekanlarıKoprubasi Kahvalti Salonu

İlk buluşma gününde kahvaltı yapmak istiyorsan ve Şanlıurfa’daki kahvaltı mekanları hangileri diye soruyorsan alacağın cevap Köprübaşı olacaktır.

Adres: Kamberiye, Melik Cabbar Cd. No:4, 63040 Haliliye

Şanlıurfa’daki ilk buluşma mekanlarıCevahir Han

İlk buluşma günü için planın onu Şanlıurfa’nın ruhunu yansıtan mekanlardan birine akşam yemeğine götürmekse Cevahir Han’ı tercih edebilirsin. Şehrin en merkezi noktasında Samsat Meydanı’nda bulunan Cevahir Han, Urfa kebabı nerede yenir sorusunun akla gelen ilk cevabı oluyor. Sıra gecesi eğlenceleri eşliğinde yemek yerken birbirinizi tanımak için sohbet edebilirsiniz.

Adres: Kadıoğlu, Vali Fuat Cd. No:5, 63100 Eyyübiye

Şanlıurfa’daki ilk buluşma mekanlarıÇardaklı Köşk

Eşsiz tasarımı, sıra geceleri ve zengin mutfağıyla Şanlıurfa’nın en iyi mekanları arasında yer alan mekanı tercih edeceksen önceden rezervasyon yaptırmalısın.

Adres: Merkez Mahallesi, Yeni Mahalle, Balıklı Göl Cd. No:40, 63210 Eyyübiye

Çift Mağara

Şanlıurfa’daki ilk buluşma mekanları arasında bulunan Çift Mağara, nargile veya kahve eşliğinde manzara karşısında uzun sohbetler için ideal.

Adres: Tepe, 2862.Sokak No:8, 63200 Eyyübiye

Seyir Tepesi

Urfa manzarasıyla çay, kahve, nargile keyfi yapabileceğiniz Seyir Tepesi de Şanlıurfa’daki ilk buluşma mekanları arasında bulunuyor.

Adres: Göl, 2864. Sk. No:9

Şanlıurfa’daki ilk buluşma mekanlarıAyn Zeliha Gölü Aile Çay Bahçesi

Ayn Zeliha Gölü’nde kayıkları işleten çay bahçesi; manzara eşliğinde Türk Kahvesi, Menengiç (Çitlembik) Kahvesi ve  Acı Kahve olarak anılan Mırra kahvelerini denemenizi önereileceğimiz bir mekan.

Şanlıurfa’daki ilk buluşma mekanlarıAldo Vip Cafe

Aldo Vip Cafe; kareoke odası, açık büfe kahvaltısı, dünya mutfağından yemek çeşitleri, içecekleri ve tatlılarıyla gençlerin uğrak noktası olan mekanlar araında bulunuyor.

Adres: Yenişehir, Yenişehir C, Emniyet Cd. No:50, 63300 Haliliye

Şanlıurfa’daki ilk buluşma mekanlarıGümrük Hanı

Şanlıurfa’da, Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaptırılan tarihi “Gümrük Hanı” Şanlıurfa Tarihi Kapalıçarşı‘yı gezdikten sonra mırra içmek için ideal.

Adres: Pınarbaşı, 1211. Sk. 2 K Merkez

Kültür Cafe

Sessiz sakin cefa arayışındaysan KültürCafe’yi tercih edebilirsin. Şanlıurfa’daki ilk buluşma mekanları arasında Kültür Cafe’yi tercih edersen Osmanlı kahvesi ve menemeni tatmalısın.

Adres: Şair Şevket Mahallesi, 122. Sk. No:7 D:A1, 63100 Haliliye

No Comments Yet

Comments are closed