Karadeniz’in metropolü olan Samsun, ilişkin için attığın adımın yani ilk buluşmanın adresi olacaksa Samsun’daki ilk buluşma mekanları başlıklı bu yazımızı mutlaka okumalısın. İlk buluşma için planın kahvaltı mı, akşam yemeği mi, bir iki saat kahve içmek mi hepsi için farklı ilçelerde bulunan mekanların en iyilerini bu yazımızda bulabilirsin.

Chocolabs

Merkez konumundaki en çok ziyaret edilen mekanlardan biri olan Chocolabs, kahve eşliğinde tatlı yiyerek uzun sohbetler edebileceğin ilk buluşma için ideal bir mekan.

Adres: Cumhuriyet, Atatürk Blv. 390 B, 55200 Atakum

Samsun’daki ilk buluşma mekanlarıTaş Konak

İlk buluşmada onunla birlikte mis gibi dağ havasını içime çekerken organik bir köy kahvaltısıyla mutlu başlangıç yapmak istiyorum diyorsan Samsun’daki ilk buluşma mekanları alternatifleri arasındaki Taş Konak’ı tercih edebilirsin.

Adres: Kazancı, 55850 Kavak

Samsun’daki ilk buluşma mekanlarıBaş Başa Cafe & Restaurant

Samsunluların ailesiyle birlikte vakit geçirmek ve kahvaltıyla güne güzel başlangıç yapmak için tercih ettiği Baş Başa Cafe’de şehrin gürültüsünden uzak sakin bir kahvaltı ile keyifli bir başlangıç yapabilirsin.  Akşam yemeği için de tercih edebileceğin mekanda saç kavurma ve menemen öne çıkan lezzetler arasında bulunuyor.

Adres: Altınkum Yalı mahallesi orhan gencebay ilköğretim okulu arkası orman dibi, 55200 Atakum

Samsun’daki ilk buluşma mekanlarıGülhan Restoran

Samsun’un en çok tercih edilen yeme içme mekânları arasında bulunan Gülhan Restoran, hem kahvaltı hem de akşam yemeği için ideal bir mekan. İlk buluşmanızda ona Samsun pidesini yedirmek istersen Gülhan’ı tercih edebilirsin. Çökertme, yaprak kebabı ve kaz triti önerilen lezzetler arasında bulunuyor.

Adres:  Körfez, Samsun – Bafra Karayolu 17. km, Atatürk Blv. No:131

Samsun’daki ilk buluşma mekanlarıYeşilinci Cafe & Restaurant

Bafra’da buluşacaksanız Bafra’nın en iyi mekanları arasında bulunan Yeşilinci Cafe’yi tercih edebilirsiniz. Önerilen lezzetler ise şöyle: Sac kavurma, şefin salatası, tavuk çökertme, tarçınlı kurabiye, waffle.

Adres: Tabakhane, Atatürk Blv. NO:47/B, 55400 Bafra

Venn Butik Otel & Restaurant

Günün her saatinde tercih edebileceğiniz vejeteryan dostu nezih bir mekan arıyorsan Venn’i tercih edebilirsin. Manzara eşliğinde yemek yiyebileceğiniz mekanda pide, kaşarlı köfte ve kendi yapımları olan ayranı denemenizi öneririz.

Adres: Cumhuriyet mah, Adnan Menderes Blv. No:313, 55200 Atakum

Keops Cafe

Sadece kahve içip sohbet etmek için de yemek yemek için de tercih edebileceğin bir mekan arıyorsan Samsun’un Atakum ilçesinde sahil kenarında hizmet veren Keops Cafe’yi alternatifler arasında değerlendirebilirsin. Mekanda tavla da oynayabilir karekoke odasında eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Mekanın sıcak çikolatası ve kahvaltısı öneriliyor. Bizden söylemesi!

Adres: Mimarsinan, Atatürk Blv. No:194, 55200 Atakum

Samsun’daki ilk buluşma mekanlarıYalı Cafe

Onunla Atakum sahilde yürüyüş yaptıktan sonra çay içmek için uğrayabileceğin nezih huzurlu bir cafe istiyorsan Yalı Cafe’yi tercih edebilirsin. Mekan açık büfe kahvaltısıyla da meşhur. Önerilen yemekleri ise çökertme ve saç kebabı.

Adres: Denizevleri, Adnan Menderes Blv. No:159, 55200 Atakum

Samsun’daki ilk buluşma mekanlarıSevgi Cafe

Manzara eşliğinde ilk buluşma yemeği için tercih edebileceğin mekanlardan biri de Sevgi Cafe

Adres: İstasyon, Sevgi Parkı, Liman İçi Sahil Sevgi Yolu, 55060 İlkadım

Samsun’daki ilk buluşma mekanları arasında en farklısı: Çobanlı İskele Kafe

Çobanlı İskelesi’nin ucunda bulunan Çobanlı İskele Kafe, Samsunluların tercih ettiği en gözde dinlenme ve seyir mekan. Gün doğumu manzarası için fotoğrafçı ziyaretçilerinin akınına uğrayan mekan, Samsun’daki ilk buluşma mekanları arasında manzarasıyla öne çıkıyor. dalga sesleri eşliğinde mükemmel zaman geçireceğiniz Çobanlı İskele Cafe’yi tercih edersen yazın dondurmayı kışın çayı tercih etmelisin.

Adres: Çobanlı İskelesi Cumhuriyet Mah. Adnan Menderes Blv. Atakum

Öneri: Kadın erkek ilişkileri konusunda çok da tecrübeli değilsen Kadınların İlk Buluşmada Duymaktan Hoşlanabileceği 7 Söz  başlıklı yazımızı da okumanı öneririz.

No Comments Yet

Comments are closed