Onunla ilk defa Marmara Bölgesi’nin doğal güzellikleriyle öne çıkan şehri Kocaeli’de buluşacaksanız ve Kocaeli’de ilk buluşmada nereye gidilir sorusuna cevap arayışındaysan yazımız tam da sana hitap ediyor. İşte, Kocaeli’de ilk buluşmada nereye gidilir sorusuna cevap olabilecek mekanlar.

Kocaeli’de ilk buluşmada nereye gidilirBeta Home Gölevi

Cemal Süreya’nın “Kahvaltının mutlulukla ilgisi olmalı” sözlerine katılıyorsanız ilk buluşma günü sabah erken saatleri tercih edebilir ve Beta Home Gölevi’nde kahvaltı yaparak mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Bir butik olarak da konuklarını ağırlayan mekan, tamamen organik ürünlerden oluşan kahvaltısıyla  ziyaretçilerinin beğenisini topluyor.

Adres: Rüstempaşa, Sahil Yolu Caddes No:222, 54600 Sapanca

La Terra Restaurant

Kocaelilerin kır düğünleri için tercih ettiği mekan, yeşillikler içinde açık büfe brunch keyfi yapabileceğiniz keyifli bir yer.

Adres: Şekerpınar Mah, Fevzi Çakmak Cad. No:94 Çayırova

Kocaeli’de ilk buluşmada nereye gidilirAşıklar Tepesi

İzmit Körfezi’nin en güzel, doğal seyir terası Âşıklar Tepesi’ne hayran kalabilirsiniz. Sayısız evlilik teklifine sahne olan mekan, sahiliyle meşhur Karamürsel’de bulunuyor.

Adres: Merkez mevkii, Oluklu Mahallesi, küme evleri no 173, 41500 Karamürsel

Pembe Köşk

Osmanlı Mutfağı’nın tatlarını sunan mekan, tarihi örgüsü, iç dizaynı ve atmosferiyle günün her saatinde vakit geçirmek için ideal bir buluşma mekanı.

Adres: Hacı Hasan Mah. Sırrı Paşa Yokuşu No:3 İzmit / Kocaeli

ilk buluşma mekanları Romano Cefe & Restaurant

Kocaelilerin özel günler için tercih ettiği Romano, manzara eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yiyerek birbirinizi tanımanız için ideal bir mekan.

Adres:  Cumhuriyet, Sahil Sk., 41100 İzmit/Kocaeli

ilk buluşma mekanları Cafe De Luca

İzmit’de bulabileceğiniz en şık kafelerden biri olan Cafe De Luca, kahve eşliğinde uzun sohbetler yapabileceğiniz mekanlardan biri. Vanilla Bourbon ve Orange Truffle’yi denemenizi öneririz.

Adres: Karabaş, Mah Akyol apt 10/A, Rauf Orbay Sk., 41100

ilk buluşma mekanları Masukiye Değirmen Restaurant

Kocaeli’de ilk buluşmada nereye gidilir sorusuna cevap olabilen önerilerimizden biri de doğa ile iç içe sağlıklı bir ortamda alabalık ve yemek çeşitleri tadabileceğiniz, huzur bulacağınız Masukiye Değirmen Restaurant.

Adres: Maşukiye Mah. Alabalık Vadisi Caddesi No:10/A Kartepe

ilk buluşma mekanları Kocaeli’de ilk buluşmada nereye gidilir en iyi cevaplardan biiAda Cafe Karamürel

Sunduğu lezzetlerini, muhteşem manzarasıyla taçlandıran Ada Cafe, Kocaeli’de ilk buluşma mekanları arasında lezzetleriyle olduğu kadar manzarasıyla da öne çıkıyor.

Adres: 4 Temmuz, Gazanfer Bilge Cd. no:54/3, 41500 Karamürsel

ilk buluşma mekanları İzmit Yelken Kulübü Restaurant

Kocaeli’deki en romantik mekanlar arasında bulunan İzmit Yelken Kulübü, evlilik yıldönümü gibi özel günler için tercih ediliyor. İlk buluşma için iyi bir mekan seçimi yapmak istiyorsanız manzara eşliğinde yemek yemek için İzmit Yelken Kulübü Restaurant’ı tercih edebilirsiniz.

Adres: Kozluk mh. İzmit

Öneri: İlk buluşma heyecanını bastırmak için şu yazımızdan da yardım alabilirsin: Kişiyi Tanımak İçin Sorulan Sorular Hangileri?