Doğası, tarihi, mutfağı, gönlü zengin bir şehir olan Kayseri, ilk buluştuğunuz şehir olacaksa ve organizasyondan sen sorumluysan Kayseri’deki ilk buluşma mekanları önerilerimizi incelemelisin.

ilk buluşma mekânlarıVanilin Chocolate

Çikolatanın mutluluk verici etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. O halde mutlu bir ilişkinin başında mutlu bir başlangıç yapmak için Vanilin Chocolate’ı tercih edebilirsin. Kayseri’nin elit mekanları arasında bulunan mekanı tercih ederseniz önerimiz meşe odununda tütsülenmiş Fındık Pralin isimli çikolatayı denemeniz.

Adres: Aşık Veysel Bul No:104 (Mix Kayseri Yaşam Merkezi)

ilk buluşma mekânlarıRadisson Blu Hotel Roof Restaurant

Kayseri’deki ilk buluşma mekanları arasında yer alan Roof Restaurant, manzaralı bir yerde keyif yapmak isteyenlerin tercihi oluyor. Mekan Kayserili gençlerin yegane buluşma noktalarından biri.

Adres: Hunat, Sivas Blv. No. 24/1, 38030 Melikgazi

ilk buluşma mekânlarıAvlu Restoran

Tarih kokulu bir ortamda yemek yemek için en ideal mekanlardan biri de Avlu Restoran. Tarak Kebabı’nı yemenizi öneririz.

Adres: Nazımbey Caddesi Setenönü Mahallesi (Kiçikapı Karakol Arkası)

ilk buluşma mekânlarıVera Kafe

Kayseri’de gidilecek kafeler arasında en iyilerden biri olan Vera Kafe, ilk buluşma için ideal. Onu Vera’ya götürmeyi tercih edersen salep içmenizi öneririz. Mekan,  Avlu Restoran’ın karşısında bulunuyor.

Adres: Şehit Nazımbey, 38050 Melikgazi

ilk buluşma mekânlarıTaş Plak Cafe

Kayseri’de gidilecek kafeler arasında ilk buluşma için çok iyi bir seçim olabilecek mekanlardan biri de Taş Plak Cafe. Otantik ve huzur veren mekanda birbirinizi tanımak için uzun saatler boyunca sohbet edebilirsiniz. Nostalji sevenlerin favorisi olan mekanda çayın yanında irmik helvası yemenizi öneririz.

Adres:  Yenidoğan, Yaprak Cd. No:17, 38280 Talas

ilk buluşma mekanlarıLaflafa Cilveli

Kahve satışı da yapan mekan, Kayseri’deki kahve tutkunlarının uğrak noktası oluyor. Mekanı, ilk buluşma için tercih ederseniz kumda kahveyi mutlaka denemelisiniz.

Adres: Bahçelievler, Atatürk Blv., 38280 Talas

ilk buluşma mekanlarıKayseri’deki ilk buluşma mekanları arasında en ilginci: Airbus Cafe & Restaurant

Türkiye’de bir ilk olan uçak restoran, evlilik yıl dönümü gibi özel günler için tercih edilen nezih ve farklı bir ortam. İlk buluşmada onu gülümsetebileceğin bu mekanı seçmeni öneririz. Mekanın müşterilerinin tavsiyesi ise Meksika mutfağının vazgeçilmez Quesadilla’sı, fajita, sufle ve dana bonfilesi. Yer olarak önerimiz sol kanatın üstünü tercih etmeniz.

Adres: Erenköy Mah. Pınarcık Sok. No: 2/A 38050 Melikgazi

ilk buluşma mekanlarıSineMasal Bistro

Türkiye’nin ilk ve tek sinema konseptli mekanı, birbirinizi tanımak için koyu bir sohbete dalabileceğiniz vejetaryen dostu olmasıyla da dikkat çeken bir mekan. Avrupa, Türk, Doğu Avrupa, Orta Avrupa mutfağından lezzetler tadabileceğiniz mekana giderseniz omlet, pizza tercih etmenizi öneririz.

Adres: Alpaslan, Gökçe Fidan Sk. No:5, 38030 Melikgazi

ilk buluşma mekanlarıKoytur Mimarsinan Park Cafe

Kayseri’deki ilk buluşma mekanları arasında en iyilerden biri de Park Cafe, manzara eşliğinde birinci sınıf lezzetleri tadarken sohbet edebileceğiniz bir mekan ve ilk buluşma için ideal.

Öneri: İlk buluşma için heyecanlıysan İlk Buluşmayı Unutulmaz Kılmak İçin 6 Eğlenceli Oyun sana yardımcı olabilir.