1973’te Kahramanlık unvanını elde eden, 2012’de büyükşehir statüsünü kazanan Kahramanmaraş’ta geleceğinizi inşa edeceğiniz ilk buluşmayı gerçekleştirecekseniz ve organizasyon görevi sendeyse yazımız tam da sana hitap ediyor. Senin için Kahramanmaraş’ta ilk buluşmada nereye gidilir sorusuna cevap aradık ve bir liste oluşturduk. İşte, Kahramanmaraş’ta ilk buluşmada nereye gidilir sorusunun cevabı olabilecek mekanlar.

K.Maraş Teras Cafe & Restaurant

Kahramanmaraş’taki en iyi ilk buluşma mekanları arasında bulunan Teras Cafe, manzara eşliğinde çay içip sohbet edebileceğiniz bir mekan.

Adres: Çamlık Mh., 46100 12 Şubat/Onikişubat

ilk buluşma mekanlarıBiyer Cafe

Özel günler için düşünülmüş kullanım alanları, çocuk oyun parkı ve beş yüz kişilik kapasitesiyle Kahramanmaraş’ın en iyi mekanları arasında bulunan Biyer Cafe, ilk buluşma için ideal bir mekan.

Adres: Üngüt, 71111. Sok 1/A D:1/A, 46050 Onikişubat

ilk buluşma mekanlarıBalkon Cafe Kahramanmaraş

Dekorasyonu, hizmeti ve lezzetleriyle Kahramanmaraş’ın en iyi mekanları arasında bulunan Balkon Cafe, ilk buluşma için nezih ve kaliteli ortam arayanlara hitap ediyor. Mekana giderseniz badem soslu dana bonfile yemenizi öneririz.

Adres: Bin Evler, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Blv No:34, 46050 Kahramanmaraş Merkez

ilk buluşma mekanlarıOldivo Kafe

Sıcak bir ortamda çayımı kahvemi içip saatlerc sohbet edebilmeliyim diyorsan Oldivo Kafe’yi tercih edebilirsin.

Adres: Yeni Şehir, 74002. Sk. No:5, 46100 Kahramanmaraş Merkez

ilk buluşma mekanlarıDavid People

Özgün müzik tarzında canlı müzik tarzına imza atan mekan, hızlı servisi, lezzetleri ve atmosferiyle ilk buluşma için ideal.

Adres: Şazi Bey, Haydar Aliyev Blv. No:3, 46040

ilk buluşma mekanlarıGarbi Cafe Restoran

Şehrin bağ kültürünü kafe konsepti ile birleştiren Garbi Cafe Restoran, Kahramanmaraşlıların özel günler için tercih ettiği mekanlar arasında bulunuyor.

Adres: Gedemen, 90008. Sokak No:18, 46050 Onikişubat

ilk buluşma mekanlarıWest Coffee

Nargile ya da kahve içip uzun saatler boyunca sohbet edebileceğimiz huzurlu bir mekan arıyorum diyorsan West Coffee’yi tercih edebilirsin.

Adres: Vadi Mahallesi, Osman Erşan Caddesi, Tekerek Sk., 46050 Onikişubat

Doca CafeDoca Cafe

Kahramanmaraş’ın en iyi ilk buluşma mekanları arasında gösterebileceğimiz Doca, kahve eşliğinde uzun sohbetlerle ilişkini inşa etmek, geleceği konuşmak için iyi bir tercih olacaktır.

Adres: Barbaros Cad.Gulsah Apt. 42/A Haydar Bey Mahallesi

Doca CafeKahramanmaraş’ta ilk buluşmada nereye gidilir ilk akla gelen cevap: Yasar Pastanesi

Meşhur Maraş dondurmasını yiyebileceğiniz en iyi mekanlardan biri Yaşar Pastanesi. Öyle ki pastane, Mado markasının doğduğu yer. Tatlı bir başlangıç için Yaşar Pastanesi’ni tercih edebilirsin.

Adres:Trabzon Bulvarı No:2

Öneri: İlk buluşmada onun için jest yapmak istersen şu yazımızı da okumalısın: İlk Buluşmada Hangi Çiçek Alınır?