Erkekler dış görünümleriyle ve ilk tanışmadaki sözleriyle kadınları etkileyebilir; fakat işler ciddileşmeye başladığında durum değişebiliyor ve kadınlar için hayal kırıklığı oluyor. Bu yazımızda kadınların uzak durduğu erkek tipleri hakkında yazdık.

Ana kuzusu erkek

Kadınların çoğu annesine düşkün erkeklere nasıl davranmalı sorusuna cevap arıyor. Çünkü erkeklerin çoğu beraber oldukları kadınların annesinin yaptığı gibi onların ihtiyaçlarını karşılamalarını bekliyor. Bu durumda kadınlar erkeği büyütme işini anneye bırakmanın daha kolay olduğunu fark ediyor.

Görgüsüz erkek

Erkeklerin çoğu teknolojiye düşkündür ve bu normal karşılanabilir; fakat çevresindekileri etkilemek ve egosunu tatmin etmek için daima son model “oyuncaklara” sahip olma çabası içerisinde olmaları özellikle sevgilisinden daha fazla önem vermesi kadınlar için tahammül edilemez bir durumdur.

Pinti erkek

Bir erkeğin tutumlu olması elbette çok etkileyicidir; fakat tutumluluk ile pintilik arasındaki çizgiyi aşan bir erkek kadın için uzak durulması gereken erkek tipidir. İlişki boyunca her şey en ucuz neyse onun üzerinde ilerliyorsa, örneğin birkaç liralık park parası ödememek için kadını 15 dakika yürütüyorsa kadın o erkekten koşarak uzaklaşacaktır.

Gözü dışarıda erkek

Etrafında çok kadın olan erkek ve gözü dışarda olan erkek güvenilmez erkek tipleri arasında bulunuyor. Ukala gülüşler, uygunsuz yorumlar ve başka kadınlara yoğun ilgi kadının o erkekten soğumasına neden olur.

Çocuk gibi davranan erkek

Kadınların uzak durduğu erkek tipleri arasında çocuk gibi davranan erkek başı çekiyor. Playstation bağımlısı, tek besin kaynağı fast food olan, amacı olmayan, ciddi sohbetleri sevmeyen bir erkek kadınlar için “gençlik hatası” olarak görülebilecek tiptedir.

Sürekli eleştiren erkek

Herkesi eleştirme hakkına sahip olduğunu düşünerek her an kavgaya hazır, eleştirel ve her daim aykırı erkekler kadınlar için uzak durulması gereken erkek tiplerinden biridir.

Dedikoducu erkek

Kadınlar dedikodu yapmayı çok kadınsı ve itici bulur. Arkadaşları, eski ilişkileri ve aileleri ile ilgili dedikodu yapan erkekler kadın dünyasında kendine yer bulamaz. Bir kadın sevgilisine anlattığı veya ilişkisi hakkındaki herhangi bir şeyi başkasından duyduğunda o erkeğe tahammül edemez.

Kadınların Erkeklerden Beklentileri

No Comments Yet

Comments are closed