Kadınlar kadar olmasa da erkekler de ana karşısında uzun zaman geçiriyor ve saçlarına önem veriyor. Kadınlar erkeklerin giyim tarzı kadar saç modellerine de dikkat çekiyor ve saç modelini erkek tarzının tamamlayıcısı buluyor. Biz de bu yazımızda kadınların hoşlandığı erkek saç modelleri hakkında yazdık. İşte, kadınların erkeklere çok yakıştığını düşündükleri saç modelleri.

Uzun saç

Uzun saç her erkeğe yakışmıyor; ama yakışan erkekler de çok “havalı” görünüyor. Takım elbise giyen ve saçlarını arkada topuz yapan bir erkek her kadın için gizemli ve karizmatikir.

Doğal kıvırcık saçlar

Kadınların hoşlandığı erkek saç modelleri arasında doğal kıvırcık saçlar bulunuyor. Kadınlar kıvırcık saçları erkekleri sempatik buluyor. Kıvırcık saçların varsa ortamların “cool”u sen olabilirsin.

Kazıtılmış saç 

Saçların dökülüyorsa veya kepek sorunun varsa şampuan arayışına son vererek saçlarını kazıtabilirsin. Üstelik saçlarını kazıtmış olan erkekler kadınlar tarafından çekici bulunuyor. Kazıtılmış saç daha kaslı görünmeyi sağlıyor. Kadınlar bu görünümüne bayılacak!

Damat tıraşı

Kadınların hoşlandığı erkek saç modelleri arasında damat tıraşı da diyebileceğimiz uzun ama düzenli saçlar bulunuyor. Kadınlar uzun ve sağlıklı saçların arasında ellerini gezdirmek istiyor ve  bu saç modeline bayılıyor!

Üç numara saç modeli

Erkeklerin en fazla kullandığı tıraş biçimi arasında yer alan üç numaralı saç modeli, kadınların ellerini gezdirmeyi sevdiği saç modellerinden biri. Kadınlar gözleri ön plana çıkaran bu saç modelini karizmatik buluyor bu saç modelini tercih eden erkeklerin özgüvenli, rahat ve samimi kişiler olduklarını düşünüyor.

No Comments Yet

Comments are closed