İlk buluşma tarihi ayarlamayı başardın. Heyecan dorukta. Peki, karşındakinin ruhuna nasıl dokunabileceğini biliyor musun? Cevabın hayırsa da endişelenme. Craash olarak kadınların erkeklerden duymak istediği sözler hakkında sana ipucu vermeye hazırız. İşte, iltifat edilmeyi seven kadınların çok hoşlanacağı sözler.

1. Elbise sana çok yakışmış

Onunla kimyanın uyduğunu hissediyor ve onunla daha fazla vakit geçirmeyi istiyorsan onu giyimini beğendiğine ikna edebilecek bir söz söylemelisin. Kadınlar erkek arkadaşları tarafından beğenilmek hatta onların kendilerine kör kütük âşık olmalarını ister. Dolayısıyla ilk buluşmaya böyle bir başlangıç yapabilirsin.

2. Endişelenme sonra dönerim

İlk buluşmada telefonu sessize almanı ya da yok gibi davranmanı öneririz. Mümkün olmuyorsa da sürekli çalan telefonu “endişelenme onlara sonra dönerim” diyerek ters çevirmen karşındakine saygı duyduğunu ve ona odaklandığını gösterir.

3. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun

Araştırmalar, değerlere ilişkin duygusal bir dikkat ve açıklık gerektiren bir soru sormanın güven duygusu oluşturduğunu ortaya koyuyor. Bu durumda kadınların erkeklerden duymak istediği sözler yalnızca dış görünümleriyle ilgili iltifatlar olmadığından ülke gündemindeki ilginç ve ilgi çekici konularla ilgili sohbetler yaratabilirsin. Bu sayede onun kalbinde kendine yer açabilirsin.

4. Çocukları severim

Kadınlar ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanır. Evliliğe önem verdiğini ya da çocukları sevdiğini söyleyerek uzun süreli ve ciddi ilişki düşündüğünü söyleyebilirsin.

5. Aileme düşkünüm

Araştırmalara göre aile ya da yakın arkadaşlarla iyi ilişkiler kurmak kadınların ilk buluşmada öğrendiğini kendini yakın hissetmesini sağlıyor. Kadınlar ailesiyle iyi anlaşan erkeklerin sağlıklı bir ilişki için gereken karşılıklılığa sahip olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla ailene düşkün olduğunu, arkadaşlarınla da vakit geçirmekten hoşlandığını söyleyebilirsin.

6. “Teşekkürler”

Kadınlar nezakete önem verdiğinden “teşekkür ederim” kadınların erkeklerden duymak istediği sözler arasında bulunuyor.

7. “Birlikte yapalım”

Birlikte yapalım dediğin şey her ne olursa olsun onunla ilişkini ilerletmek istediğini gösteriyor.