Hoşlandığın kadın ya da hayatında olan kadın senden uzak duruyorsa bunun sebebi yüksek olasılıkla kadınların erkeklerde sevmediği davranışlar sergilemiş olmandır. Mutlu ilişki için sözlerimize kulak vermelisin. Çünkü senin için kadınlar erkeklerde hangi huyları sevmiyor yazdık. Gel birlikte kadınların erkeklerde sevmediği davranışlar hangileri bakalım.

İlgisizlik

Bir erkeğin kadını günlerce aramaması, mesaj atmaması, birlikte kaliteli vakit geçirmek için zaman ayırmaması kadının o erkekten soğumasına neden oluyor.

Aşırı ilgi

İlgisizliğin kadınların erkeklerde sevmediği davranışlar arasında olması aşırı ilgi sevdikleri anlamına gelmiyor. Kadınlar fazla ilgiden bunalıyor ve yoğun ilgi gösteren erkeklerden uzaklaşıyor.

Kabalık

Yaygın kanının aksine kadınlar, maço erkeklerden hoşlanmıyor. Kadınlar kendilerine kaba davranan, kabalığı güç olarak gören erkekleri hayatında istemiyor.

Yönetmeye kalkışmak

Kadınlar kararlarına karşı çıkılmasından ve önerinin ötesine geçen yönlendirmelerden hoşlanmıyor ve özgürlüklerinin kısıtlandığını düşünerek yönetme eğilimi olan erkekten uzaklaşıyor.

Anneye düşkünlük

Erkeklerin annesine düşkünlüğü bilinen bir gerçek; ancak bu durum  kadınların en sevmediği alışkanlıklar arasında bulunuyor.

Bakımsızlık

Kirli sakal iyi tarz olarak görülse de kadınlar tıraş olmak için sadece önemli günleri bekleyen ve günlerdir duş almayan erkeklerden hoşlanmıyorlar.

Kararsızlık

Kararsızlığın kadınların erkeklerde sevmediği davranışlar arasında bulunması kadınların pratik zekaya sahip olan ve aşırı seçici olmayan erkeklerden hoşlandığını ortaya koyuyor.

Unutkanlık

Kadınlar özel günlerin kutlanmasına önem veriyor ve bu günlerin unutkanlık diyerek geçiştirilmesine tahammül edemiyor.

Bekletmek

Kadınlar buluşma yerine sürekli geç gelen erkeklerden hoşlanmıyor. Buluşma yerine giderken kendini saatlerce aynadan izlemek yerine harekete geçmelisin.

No Comments Yet

Comments are closed