Craash’de tanışıp hoşlandığın kişiyle buluşmaya gideceksen ve giyim konusunda ipuçlarına ihtiyacın varsa kadınların erkeklerde itici bulduğu giyim tarzları hakkında fikir edinmek istiyorsan yazımızı okumalısın. İşte, en yakışıklı erkeği bile itici yapan giyim tarzları.

Derin v yaka üstler 

V yaka üstler erkeği çekici gösteriyor; fakat derin yaka tişört, gömlek ve kazak erkeklerin özensiz görünmesine hatta özgüveni düşük görünmesine neden oluyor ki kadınlar özgüveni yüksek erkeklerden hoşlanırlar.

Mini şortlar 

Erkeklerin de yazın sıcaklarında konforlu ve stil sahibi şortları giymesi hakkıdır; fakat erkek şortu boyu ne olmalı sorusunun cevabı oldukça hassas. Çünkü kadınların erkeklerde itici bulduğu giyim tarzları arasında mini şortlar bulunuyor. Şort giymekten vazgeçemem diyorsan diz hizasında şortlar seçmelisin. Bacakların inceyse hafif bol şortlar, kalınsa duble paça modeller tercih etmelisin.

Esprili ve sloganlı tişörtler 

Kadınların erkeklerde itici bulduğu giyim tarzları arasında sloganlı tişörtler de bulunuyor. Bu tişörtlerle onun dikkatini çeken şey sen olmazsın, tişörtünün verdiği mesaj olur. Kadınların reklam panosuna benzettiği ve çocuksu bulduğu bu tişörtlerin yerine sade tişört tercih etmelisin.

Parmak arası terlikler 

Parmak arası terlikler de kadınlar tarafından en az mini şort kadar itici bulunuyor. Tabi hoşlandığın kadın ayak fetişi olan biriyse durum değişebilir!

Tişört üzerine yelek 

Yelek kadınların erkeklerde çekici bulduğu parça olsa da bu sadece takım elbise içinde geçerli oluyor. Kadınlar için tişörtün üzerine yelek giymek komik bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Geniş metal detaylı kemerler 

Kemer, her erkeğin sahip olması gereken bir aksesuardır; fakat bu gruba geniş metal detaylı kemer dahil değil. Demode olan bu tarz kemeler yerine deri detaylı sade kemerleri tercih etmelisin.  Spor tarzda giyinmeyi seviyorsan kumaş dokumalı ve D tokalı kemer; kumaş pantolondan vazgeçemiyorsan klasik deri kemer; jean pantolonlardan vazgeçemiyorsan düz ya da örgü deri kemer kullanmalısın.

Bol takım elbiseler

Klasik giyinmekten hoşlanan veya klasik giyinmeye mecbur olanların gardıroplarının vazgeçilmezi olan takım elbiseler, kadınların erkeklerde çekici bulduğu giyim tarzıdır; fakat emanet gibi duran takım elbiseler çekicilikten çok uzaktır.

Pembe tonlarındaki kıyafetler

Elbette erkek veya kadınlar için renk sınırlaması yapmak doğru değildir; fakat erkek giyimi söz konusu olduğunda pembe renk kıyafetler itici görünüme neden olabiliyor.

Dar pantolon ve taytlar 

Kadınların erkeklerde itici bulduğu giyim tarzları arasında dar pantolon ve taylar da bulunuyor.  Erkeklerin çoğunun kadınlarda itici bulduğu tayt, kadınlar tarafından da erkeklerde itici bulunuyor, hatta tayt giyen erkekler cinsel yönelimleriyle ilgili önyargılara hedef olabiliyorlar.

Boncuk bilezikler, aksesuarlar

Erkekler de kadınlar kadar aksesuar tutkunu olmaya başladı. Bazı erkekler için havalı ve tarz görünmenin yolu aksesuar kullanmak; fakat kadınlar çok fazla takıp takıştıran erkeklerden hoşlanmıyor.

No Comments Yet

Comments are closed