Erkekler için kadınlar çok bilinmeyenli denklem gibidir. Bazı kadınlar esmer, kara kaşlı kara gözlü erkeklerden hoşlanırken bazıları sarışın mavi gözlülerden bazıları da kumrallardan hoşlanır. Hepsinin ortak noktası karakterdir. Kadınların vazgeçemediği erkek tipleri hangileri merak ediyorsan seni yazımızın devamını okumaya davet ediyoruz.

 Yemek yapan erkekler

Mutfağın yolunu bulabilen erkekler, rakiplerine karşı 1-0 öne çıkar. Çünkü kadınlar yemek yapmanın kadınların öncelikli görevi olarak görülmesinden rahatsızdır. Dolayısıyla yemek yapan erkekler özellikle de çalışan kadınlar için bulunmaz bir nimettir.

Serseri erkekler

Kadınlar, “bad boy” olarak tabir edilen serseri ruhlu ve nerede ne yapacağı belli olmayan tekinsiz erkekleri çok çekici bulur. Bu tür erkeklerin spor yapması ve yara izlerine sahip olmaları, çekiciliklerini daha da artırır. Kadınlar, kaslı ve atletik bir vücuda sahip erkeğin yanında kendilerini güvende hissederler. Yara izi olan erkekleri ise erkeksi ve gizemli bulurlar.

Müzisyen erkekler

Müzikle uğraşan erkeklerin yatakta ve ilişkide iyi olduğuna dair söylentilerin kaynağı kadınların hassas ve duygusal olmasıdır. Çünkü müzisyen erkekler de duygusaldır. Bir kadın için arkadaş ortamlarında “cool” olmanın yollarından biri de müzisyen birinin sevgilisi olmaktır.

Komik erkekler

Kadınlar melankolik erkeklerden değil kendilerini zeki esprilerle güldüren entelektüel erkeklerden hoşlanırlar. Komik olmakla şaklaban olmak arasındaki çizgiye dikkat edemeyip sırf etkileyici olmak için içi boş ve tuhaf espriler yapanlar kadınlar için fazlasıyla iticidir.

Kendine güvenen erkekler

Kadınların vazgeçemediği erkek tipleri arasında elbette kendine güvenen erkekler var. Çünkü kendine güvenen erkekler, kıskançlık gibi konularla sıkmaz ya da kıyafet konusunda kısıtlayıcı davranmazlar. Kadınlar, sürekli yönlendirilmeleri gereken erkeklerden hoşlanmaz ve kendine güvenen bir erkekle bir ömür geçirmenin hayalini kurarlar.

Doktorlar

Kadınlar doktorları beyaz önlüğü sayesinde seksi, zekâsı sayesinde güçlü bulur. Kadınlar için doktorlar, çok merhametli ve duyarlı kahramanlardır.

Hayvansever erkekler

Kadınların vazgeçemediği erkek tipleri arasında hayvanseverlerin olmasının nedeni kadınların, hayvansever erkeklerin sorumluluklarının bilincinde olduğunu, sevecen ve yufka yürekli olduğunu düşünmeleridir. Hayvansever erkekler, özellikle de ilgiye ve şefkate ihtiyacı olan duygusal kadınların hayalidir.

Yabancı erkekler

Kadınlar, yabancı erkekleri alışık olmadıkları kültürden oldukları için gizemli ve ulaşılması güç bulur.