İnternet sayesinde hangi platformda olursa olsun yeni insanları tanımak, iş alanlarına ulaşmak, hayatı kolaylaştırmak ve internetten tanışıp sevgili olmak, internetten tanışıp evlenmek mümkün oluyor. Online arkadaşlık siteleri toplumda “Aa olur mu öyle şey” şeklinde söylemlere neden olsa da internetten tanıştığı kişiyle evlenip mutluluğunu paylaşanlar tabuları yıkıyor. Değişen dünya dinamikleri her neyi gerektirirse gerektirsin ilişkiyi devam ettiren şey iki insanın birbirini tanıma isteği ve tanımak için gösterdiği çabadır. Senin de halen internetten biriyle konuşmak hakkında soru işaretlerin varsa yazımızı okumalısın. Bu yazımızda aşkı internette bulan kişilerin çok iyi bildiği şeyleri yazdık. Belki de internetten tanışıp sevgili olmak için kendine bir sebep bulabilir, yeni hayatına açılan kapıyı aralayabilirsin.

Onu ilk gördüğün anı asla unutmazsın

Craash’de biriyle tanıştın sohbetinden hoşlandın ve ilk buluşma için hazırsın. İlk buluşma günü onu ilk gördüğün an unutulmaz bir an olacaktır. Belki de çocuklarına anlatacağın en güzel anı olacaktır.

Onun hakkında her şeyi sadece ondan öğrenebilirsin

Ortak arkadaşınız olmadığı için onun hakkında her şeyi bizzat kendisinden öğrenebilir ve her şeyi özgürce sorabilirsin.

Çekingenlik ve zaman yetersizliği sorunu ortadan kalkar

Sosyal fobin varsa çekingensen veya zaman sorunu yaşıyorsan internetten tanışıp sevgili olmak senin için çok daha avantajlı olacaktır. Yüz yüze ilişkilerinde başlarda yaşadığın çekingenliği Craash’de yıkabilirsin. Ona istediğin soruyu sorabilir, verdiği cevaplara göre buluşma konusunda istediğin tarihe kendini hazırlayabilirsin.

Hoşça kal diyebilmek daha kolaydır

İşler yolunda gitmiyorsa onunla görüşmeye devam etmek istemiyorsan basit bir “Hoşça kal” diyebilir, Craash’de farklı kişiler ile tanışmaya devam edebilirsin. Bir başka ifadeyle kendini mecbur hissedebileceğin bir şey yok. Kontrol sende!

Daha çok alternatife ulaşabilirsin

Özellikle küçük yerleşim alanlarında yaşayanlar için Craash’de tanışmak daha çok alternatif anlamına gelir. Aynı tutkuları paylaştığın insanlar arasından tercihini yapabilirsin. Biraz önce de belirttiğimiz gibi kontrol sende!

Fiziksel temas yoktur

İnternette tanıştığın kişiyle doğal olarak fiziksel yakınlaşmayı ertelemiş olursun. Bu durumda karşındaki insanı daha iyi tanıyabilirsin. Ne zaman onunla buluşmak istersen o zaman buluşur, istediğin gibi davranabilir, evinin konforunda yeni birini keşfetmenin tadını çıkarabilirsin.