Bahar için cıvıl cıvıl kıyafetleri ortaya çıkarmışken tam olarak canlanmanın ve enerjiyi hissetmenin yolu bir aşkı olacaktır. Peki, nasıl olabileceği hakkında fikrin yok mu? Craash olarak sana yardımcı oluyoruz. İşte, yeni ilişkiye başlayabilmenin 5 yolu.

1. Yeni fotoğraf ekle

Profilinde ne kadar çok fotoğraf olursa o kadar çok bağlantı kurma şansınız olur. Bu nedenle profiline yeni fotoğraflar ekle. Beğeni sayısının iki kat arttığını göreceksin.

2. Fotoğraflarında hayvan dostlarımıza da yer ver

Elbette herkes bir evcil hayvana sahip olmak zorunda değil. Bir evcil hayvan besliyormuş gibi davranmak zorunda değilsin ama bir köpeği sevdiğin bir fotoğrafla hayvansever olduğunu gösterebilirsin. Bu sayede beğeni sayını artırabilir, daha çok bağlantı kurabilirsin.

3. Kendini özetlerken dikkat

Gerçek aşkı arıyorsan kendini özetlediğin eet uzunluğundan daha az tanıtım yazısı yazmalısın.

4. Mesaj gönder

Seni beğendiğini göstermiş birine mesaj göndermen bağlantı kurma hızını artırır. Bu yüzden seni beğenenleri ve senin beğendiklerini tekrar gözden geçirmelisin.

5. İlk mesaj 40-100 karakter olmalı

Bağlantı kurmak için ilk başlangıcı yapıyor ve mesaj atıyorsan 40 ile 100 karakter uzunluğunda mesaj atmalı ve ilginç bir detay ya da fotoğrafı mesaja eklemelisin.

6. İlk mesajı gönderen kadının şansı artar

İlk mesajı gönderen kadınların cevap alma şansı daha yüksektir. Top sizde bayanlar!

No Comments Yet

Comments are closed