Tüm cesaretini topladın ve ilk randevuyu ayarladın. Bu noktada en önemli soru ilk buluşmada gidilebilecek mekanlar neresidir sorusu oluyor. İlk buluşmada çok pahalı bir restorana gitmek karşı tarafın daha çok gerilmesine neden olabilir. Kısacası ilk buluşma yeri seni vezir de edebilir rezil de. Şimdi biraz rahatla ve senin için önerilerimize kulak ver.

1. Kahve dükkânları

İlk buluşmada gidilebilecek mekânlar listemizin başında bütçeni sarsmayacak samimi bir ortam kahve dükkânları bulunuyor. Elbette kahve dükkânında saatlerce oturamazsınız. Yarım saat sonra onu sahil kenarında oturmaya hatta belki sinemaya gitmeye ikna edebilirsin.

2. Park

Muhteşem doğal güzelliklerin ilk buluşma heyecanının sessiz tanığı olmasını kim istemez. Güneşli bir günde soğuk bir içecekle bankta oturan bir çift sence de çok güzel bir görüntü değil mi. Üstelik son paranı vermek zorunda kalmazsın.

3. Kitapçı veya kitap cafe

İçinde yüzlerce kitap ve sevimli masa sandalyeleriyle kitapçılar ve kitap cafeler ilk buluşma için ideal. Burda kitap kahramanlarından başlayan bir sohbet sayesinde nelerden hoşlandığını anlayabilir, ona kitap hediye ederek çok güzel bir başlangıç yapabilirsin.

4. Oyun salonu

Oyun havuzunda çok fazla sohbet etme imkânı bulamayabilirsin. Bununla birlikte ilk tanışmaya eğlenerek başlamak iyi bir fikir. Onu ikinci buluşma için heveslendirmek için yüzünde gülümseme oluşmasını sağlamanın yolu oyun salonlarında eğelenmekten geçebilir. Ne dersin.

5. AVM

İlk buluşmada gidilebilecek mekânlar listesinde AVM’ler de var. Hemen her şeyi tek mekanda yapabileceğiniz AVM’ler yeme içme için fazlaca seçenek oluşturuyor. Bu da neleri sevip sevmediğini öğrenmenin kısa bir yolu.

 

 

 

 

No Comments Yet

Comments are closed