İlk buluşmada çiçek alınır mı sorusunun cevabı elbette evet olduğundan .  Dünyanın neresinde bir kadınla tanışırsan tanış çiçekleri sevmeyen kadınla karşılaşma olasılığın oldukça düşük. Bunun nedeni kimilerince kadınların kokuya karşı erkeklerden daha duyarlı olmasıyla kimilerince doğanın devamını sağlayan canlılar olarak doğa özlemlerini çiçeklerle giderdikleriyle açıklanıyor. Kadınların çiçeklere karşı özel ilgisinin sebebi ne olursa olsun ilk buluşma çiçeği özeldir. Peki, ilk buluşmada hangi çiçek alınır? Sorunun cevabı bu yazıda!

Buluşma zamanına dikkat

Kadınlar çiçekleri çok sevse de bazıları ellerinde çiçeklerle dolaşmaktan hoşlanmayabilir. Bu zarif hareketi partnerini evinden alacaksan ya da buluşma mekânına önce sen gideceksen yapmalısın. Onu evinden almaya gittiğinde kapısını çiçeklerle çalman harika bir başlangıç olacaktır. Bu sayede dilerse çiçekleri bir vazoya koyarak evde bırakabilir ve tüm gün çiçekle dolaşmak zorunda kalmaz.

Buluşma mekanına önce gitmeyeceksen çiçek almamalısın. Çünkü bu hatanı telafi etmeye çalıştığın izlenimini uyandırır.

İlk buluşmada hangi çiçek alınır

İlk buluşmada hangi çiçek alınır sorusunun ilk cevabı partnerinin en sevdiği çiçektir. Belki profil resminde çiçek var hangi çiçek olduğunu bulabilirsin. Hangi çiçeği çok sevdiğini öğrenme şansın olmadıysa güzel kokulu lilyum ve masumluğun simgesi papatya demeti verebilirsin. Mevsimi uygunsa  lale, nergis ya da frezya da ilk buluşmada alınabilir. Klasik çiçeklerden yanaysan kırmızı ya da beyaz gül buketlerini seçebilirsin. Kadınlar tek gülü basit görüp ellerinde taşımaktan hoşlanmaz. Çok büyük bir buket de görgüsüzlük olarak düşünülebilir.

 

 

No Comments Yet

Comments are closed