Kişilik, zevk gibi konularda etkisi olan burçlar ilk buluşma da etkili oluyor. Craash olarak sana ilk buluşmada burçlar nasıl etkiye sahip anlatıyor ve burçlara göre ilk buluşma sırları veriyoruz.

Koç burcu

Koçlar, aceleci ve heyecanlı yapıya sahiptir. Bu nedenle buluşma öncesinde tüm geceyi uykusuz, mide krampları ve stresli geçirebilir. İlk izlenim Koçlar için çok önemli olduğundan enerjilerini toplayarak iyi hazırlanarak ilk buluşmaya gelirler.  İlk randevu onlar için ilk olabildiği gibi kolayca son buluşma haline de dönebilir.

Boğa Burcu

Konfora çok önem veren Boğa burçları, güvenli sıcak ve nezih ortamları sever. Boğa burcu biriyle buluşuyorsan mesafeni çok iyi korumalısın. Çünkü Boğa burçları, ilk buluşmada samimi davranan insanları sevmez. Hatta ikinci buluşma için araya süre koymalısın.

İkizler Burcu

İkizler burcu biriyle ilk defa buluşacaksanız eğlenceli bir ortam tercih etmelisiniz. Çünkü İkizler burcu insanları gülmeyi ve eğlenmeyi sever. Bu şartları sağladığında ikinci buluşmayı garantilemenin yolları hakkında araştırma yapmana da gerek kalmayacaktır.

Yengeç burcu

Yengeç burcu için anlar ve anılar önemli olduğundan ilk buluşmada onu özel hissettirmek için küçük hediyelerle jestler yapabilir, küçük sürprizler hazırlayabilirsin.

Aslan Burcu

İlk buluşmada burçlar etkisinin ne kadar büyük olduğunun göstergelerinden biri de Aslan burcu insanlarının ilk buluşma tepkileri. Bir Aslan ile buluşmaya gideceksen onu simit ayran yapabileceğiniz sade bir mekâna değil lüks mekâna getirmeli, onun için para harcamaktan kaçınmamalısın. Kısacası Aslan burcuyla ilk randevuda sağlam bir el sıkışma yapmalısın. Aksi halde ilk buluşmada terk edilebilirsin.

Başak Burcu

Başak burcu insanları giyim konusunda özellikle özenlidir ve karşısındaki insandan bunu bekler. Başak burcu ile ilk buluşmaya kesinlikle geç kalmamalı ve özenli giyinmelisin.

Terazi Burcu

Terazi burçları, günlük veya sosyal konularla ilgilidir. Terazi burcunu ilk buluşmada etkilemek için neşeli olmalı ve güncel konularda sohbet açmalısın.

Akrep Burcu

Akrep burçları, sakinliği seven çekingen insanlar olduğu için küçük bir araba gezintisi veya yürüyüş planlayabilir, açmak için tanımaya yönelik sorular sorabilirsin.

Yay Burcu

İlk buluşmada burçlar etkisinin ne kadar fazla olduğunu gösteren burçlardan biri de Yay burcudur. Yay burçları ilk buluşmada hoşlanmazsa seni bırakıp farklı fırsatlar arayışına girebilir. İşin iyi tarafıysa Yay burçlarının hoşlandıklarını kıskançlıklarıyla hemen belli etmesidir.

Oğlak Burcu

Oğlaklar ilk randevunun dört dörtlük olmasını ister. Oğlak burcu insanıyla ilk buluşmaya kesinlikle geç kalmamalısın. Masraftan kaçınmamalı ve mekân tercihini çok güzel manzaralı bir mekândan yana kullanmalısın.

Kova Burcu

Kova burçları, özgürlüğüne düşkündür. Öyle ki bunun için en yakın ilişkilerini bile kesebilirler. Kova burcuyla ilk buluşmada onun tercihlerine önem vermeli ilgi duyduğu konular hakkında sorular sorarak ilgisini taze tutmalısın. İlk buluşma için parkta yürüyüş cazip bir fikir olabilir.

Balık Burcu

Balık burçları romantizmi uç noktalarda yaşar.  Dolayısıyla ilk buluşma Balık burcu için çok önemlidir. Onunla samimi ve romantik ortamda buluşmalı, sözlerinde dikkatli olmalısın.