Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri Adana, ne istediğini bilen ve aşkı için her şeyi yapabilen “harbi” insanlarla doludur. Sen de aşkı es vermeden doya doya yaşayan Bir Adanalıysan veya onun için Adana’ya yolun düştüyse sevgilinle gidebileceğin Adana mekanlarına hakim olmalısın. Adana’da ilk buluşma için mekan önerisi arayışındaysan yazımızın devamını okuyabilir, buluşma için hazırlıklarını yapabilirsin.

ilk buluşma için mekan önerisiMono Life Cafe

Adana’nın Çukurova ilçesinde erken saatlerde buluşma planlıyorsan Mono Life Cafe’yi tercih edebilirsin. Mono Life Cafe, özellikle açık büfe kahvaltıyı sevenlerin tercihi oluyor. Mekan, nargile içmeye de olanak tanıyor.

Adres: Toros, Kasım Ömer Bulv. Hayalpark ici, 01170 Çukurova

ilk buluşma için mekan önerisi Le Maxim’s

Adana’da buluşma mekanı denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biri Le Maxim’s oluyor. Mekan, mezeleri ve alkollü içecekleriyle biliniyor.

Adres: Karslılar Mh. Adnan Menderes Blv. 69085. Sk No:2 Park Zirve

ilk buluşma için mekan önerisi

 Tobacco & Texmex

Onunla farklı bir başlangıç yapmak istiyorsan Tobacco & Texmex iyi bir tercih olacaktır. Türkiye’nin ilk Texas ve Meksika mutfağı olarak kurulan Tex-Mex, Adanalıların damak tadına hitap eden lezzetler de sunuyor.

Adres: Kurtuluş Mh. Ziyapaşa Blv. Şinasi Efendi Cd.

ilk buluşma için mekan önerisi
Manzaralı ilk buluşma için mekan önerisi: Marina Restaurant

Marina Restaurant, Adana’da ilk buluşma için mekan önerisi söz konusu olduğunda mutlaka gündeme gelir. Mükemmel manzara ve kaliteli hizmet bu durumun sebebidir. Mekan, Adana’da balık denildiğinde akla gelen ilk mekanlardandır.

Adres: Karslı Göl Kenarı Mah. Mahfesığmaz, Çukurova

ilk buluşma için mekan önerisiMaki Restoran & Bistro

Adana’da manzaralı mekanlar arasında bulunan Maki Restoran & Bistro, zengin menüye sahip olmasıyla birlikte kokteylleriyle biliniyor. Onunla yemek için bu mekanı tercih ederseniz Makinazik’i ve kokteyl çeşitlerini denemelisiniz.

Adres: Cemalpaşa Mah. (Vali yolu Cad.)

Rooms Cafe

İlk buluşma için sakin mekanlardan biri olan Rooms Cafe, bahçesi, sevimli köpekleri ve müziğiyle huzur veriyor. Adana’da ilk buluşma için bu mekanı tercih edersen yoğurtlu ıspanak yatağında kremalı somonu veya rooms beytiyi denemelisin.

Adres: Çınarlı Mh. Ziyapaşa Blv. 26. Sk

Paşalimanı Bistro & Lounge

Akdeniz ve Türk mutfağından leziz örnekler sunan mekan, birbirinizi tanımak için saatlerce sohbet edebileceğiniz nezih bir mekan.

Adres: Kurtuluş, Şinasi Efendi Cd. No: 12/A, 01130 Seyhan

Lokal Cafe Bistro

Gün hiç bitmesin hissedebileceğiniz sımsıcak bir mekan önerimiz var: Lokal Cafe Bistro. Adanalıların iş toplantıları için tercih ettiği mekan, atmosferiyle büyülüyor. İlk buluşma için bu mekanı tercih eder ve yemek yerseniz teriyaki soslu somonu veya ananaslı çıtır tavuğu denemelisiniz.

Adres: Kurtuluş Mahallesi, Mithat Saraçoğlu Cd. No: 100 | Seyhan, Lokman Apt. 1

Burçlara Göre İlk Buluşma Tüyoları başlıklı yazımızı da okumanı öneririz.