İlk buluşmada sinemaya gitmek veya akşam yemeğine çıkmak gibi klasik olmayan bir etkinlik gerçekleştirmek elbette risktir. Cesur bir seçim yaparak maceralı bir ilk buluşma organize etmek harika bir başlangıç ve unutulmaz bir anı olabileceği gibi ilk ve son da olabilir. Anlamanın yolu denemekten geçiyor. Peki, sen buna hazır mısın? İşte maceracı ruhuna hitap edep ilk buluşma önerileri.

Paraşütle atlamak

Eğlenceyi ve sporu seviyorsan bunu gösterebileceğin en iyi aktivite eski bir extreme sporu olan paraşütle atlama yapmak olabilir. “korkusuzporsuk” gibi takma adı olan birine bağlanmadan önce ne bunu test etmeye ne dersin.

Paintball oynamak

Paintball, birlikte çalışarak ortak bir amaca ulaşmanın etkili bir yolu. Paintball’ın afrodizyak etkisi de yarattığı düşünürsen iyi bir fikir olduğunu anlayacaksın. İster aynı takımda birlik ol ister rakip takımda ona saldır ya da ikisini de dene!

Seks müzesi ya da seks shop ziyareti

Cinsel yaşamın kalitesi uyumu artıran bir etkendir. O halde cinsel tercihleriniz hakkında diyalog kurmanın harika bir yolu olarak seks müzeyi ziyareti veya yetişkin oyuncaklarının bulunduğu bir mağazaya gitmeyi deneyebilirsin.

Korku filmi izlemek

Adrenalin salgısı heyecanı arttırıp kalp atışlarını yükseltir. Dolayısıyla ilk buluşmada korku filmi seyretmek harika bir anıyla başlangıç yapmak anlamına gelebilir.

Aileyle tanışmak

İlk randevu için aile toplantısı elbette riskli bir tercih. Ancak bu şekilde aile odaklı bir insan olduğunu ve ciddi bir ilişki aradığını gösterebilirsin. Üstelik bu yolla kalıcı bir ilişki için harika bir temel oluşturmuş olursun.