Erkek ruhunu anlamak kadınlar için her zaman zor olmuştur. Saçlarıyla oynayan bir kadın, yüksek sesle kahkahalar atan veya dans pistinde çok eğleniyormuş görünen bir kadın her zaman ilgi çekmeyebilir. Erkeğin dikkatini çekmek abartılı hareketlerde bulunmadan veya tüm gözleri üzerine çekmeden de mümkündür. Sen de hoşlandığım erkeğin ilgisini nasıl çekerim sorusuna cevap arıyorsan yazımız tam da hitap ediyor.

1. Pozitif ol

Erkeklerin kadınlarda sevmediği davranışlardan biri sürekli şikâyet etmektir. Dolayısıyla hoşlandığım erkeğin ilgisini nasıl çekerim sorusunun en önemli cevaplarından biri pozitif olmaktır. Hayatı pozitif bir bakış açısıyla yaşıyorsan tüm güzellikleri çekebilirsin. Hoşlandığın erkeğin ilgisini çekebilmen için gülümsemen, ışıldayan gözlerin ve pozitif enerjin yeterli olacaktır. Bakışını yakaladığın an sıcacık gülümsemeyi unutma!

2. Kendine güven

Erkeklerin rüyalarını süsleyen kadınlar özgüveni yüksek olan kadınlardır. Erkekler özgüvenli kadınların mükemmel olmadıklarını; ama akıllı ve eğlenceli olduklarını düşünür. Dolayısıyla hoşlandığın erkek sana ilgi duysun istiyorsan kendinden emin duruşun olmalı.

3. Farkını göster

Hoşlandığım erkeğin ilgisini nasıl çekerim sorusunun cevaplarının biri de farklılık. Zekân, tarzın veya seni farklı kıldığını düşündüğün bir özelliğini göstererek erkeğin ilgisini çekebilirsin.

4. Göz teması kur

Romantik filmlerde en çok kullanılan sahnelerinden biri kalabalık ortamda iki kişinin göz göze gelmesidir. Göz teması kurmak heyecan vericidir. Çünkü insanları anlamanın ve tanımanın en iyi yollarından biri de gözlerine bakmaktır. Rahatsız edici bir boyuta getirmeden onunla göz temasını artırmalısın. Böylece onu etkileyebilirsin.

5. Sosyal medyanın gücünden yararlan

Sosyal medya platformlarında birbirinizin paylaşımlarını görebiliyorsanız sosyal medyanın gücünden yararlanabilirsin. Elbette onun eklediği fotoğrafı hemen beğenmenden bahsetmiyoruz. Paylaştığı fotoğraflardan yola çıkarak onun sevdiği şeylerle ilgilendiğini belli edebilir, fotoğraflarının altına ince espriler yazmak gibi ilgi çekici şeyler yapabilirsin.

 

No Comments Yet

Comments are closed