Her kadının hayali romantik bir evlilik teklifi almak, her erkeğin hayali de sevgilisine en duygusal ve romantik evlilik teklifini yapmaktır. Teknolojinin gelişmesinin de etkisiyle hayal gücünün sınırları genişledi ve sıradan bir yemekten sonra evlilik teklifleri çekici gelmemeye başladı.  Sen de  muhteşem evlilik teklifi fikirleri arayışındaysan doğru yerdesin. Derlediğimiz unutulmaz evlilik fikirleri ile Craash olarak o büyük soruyu sorarken sana ilham vermeyi görev edindik.

1. Dağın zirvesinde unutulmaz evlilik teklifi

İlişkini evlilik noktasına getirebilmek için sen de onun kadar çaba gösterdin. Bu kez etrafı uçurum olan dağın zirvesine çıkmak için onunla birlikte çaba göstermeli, zirvedeyken diz çöküp ona evlilik teklifi etmelisin. Bu unutulmaz bir evlilik teklifi olacaktır.

2. Bungee-jumping atlayışında evlilik teklifi

Muhteşem evlilik teklifi fikirleri arasında favorilerimizden biri de Bungee-jumping atlayışında yükselen adrenalini evlilik teklifiyle artırmak. Sevgilin güvenli mi, bir şey olur mu gibi sorularla meşgulken atlayışın gerçekleşmesine 2-3 saniye kala sürpriz bir evlilik teklifi yapmalısın.

3. Paraşütle atlarken evlilik teklifi

Paraşütle atlama heyecanı sırasında gökyüzünde evlilik teklifi yapmaya ne dersin. Ona çocuklarınıza hevesle anlatacağı sıra dışı bir anı hediye etmek istersem bu muhteşem evlilik teklifi fikrini dikkate almalısın.

4. Suyun altında evlilik teklifi

Suyun dibinde evlilik teklifi alan bir kadının “hayır” demesi pek olası görünmüyor. İşin tek dezavantajı “Eveet” diye de bağıramaması olacaktır. Sözlü kısmını sudan çıktından sonra yapabilirsin.

5. Uçan balonda evlilik teklifi

Muhteşem evlilik teklifi fikirleri arasında en çok tercih edilenlerden adeta klasik haline gelen önerilerden biri uçan balonda evlilik teklifidir. Kapadokya’nın muhteşem manzarası eşliğinde, peri bacalarının üstünde yapacağın evlilik teklifi onu çok mutlu edecektir.

6. Lunaparkta evlilik teklifi

Pamuk şekerler, elma şekerleri, çarpışan arabalar arasında çocuklar gibi mutluyken mutluluğunu daha da artırıp o lunaparka getirebilecekleri çocuklara sahip olabilecekleri mutlu bir yuva teklif etmeye ne dersin.

7. Maç sırasında evlilik teklifi

Maçın başlamasına ve oyuncuların sahaya çıkmasına ramak kala panolarda isminin vebelki de en büyük beklentisi olan benimle evlenir misin sorusunun yazması, gözlerin size çevrilmesi sence de muhteşem değil mi?

8. Trafikte evlilik teklifi

Sevdiğin kadınla yolculuk yaparken evlilik teklifi ederek onun hayatında yaptığı en unutulmaz yolculuk olmasını sağlayabilirsin.

9. Toplu taşıma aracında evlilik teklifi

Sıradan ve sıkıcı bir mekanda sıradan bir yolculuk sırasında gelen romantik evlilik teklifi hem onun için hem de diğer yolcular için unutulmaz olacaktır.

10. Galata Kulesinde evlilik teklifi

İstanbul’un simgeleri arasındaki Galata Kulesi hakkında şöyle bir efsane var: Galata Kulesine sevdiğinle beraber çıkarsan evlenirsin. Galata Kulesinde yenilen güzel bir yemeğin sonrasında gelen evlilik teklifi her genç kızın memnun olacağı bir evlilik teklifidir.

No Comments Yet

Comments are closed