Karantina sürecinde evde sevgiliyle yapılacaklar önerisi arıyorsan bu yazımız tam da sana hitap ediyor.  Boyama kitapları, puzzle ve bilgisayar oyunları dışında farklı hobi ürünleri ile sevgilinle birlikte harika vakit geçirebilirsin. İşte uğraşırken eğlendiren, internetten kolayca bulabileceğin hobi ürünleri

Boyama ürünleriyle hayata renk kat

Boyama ürünleri internette en çok satılan hobi ürünleri arasında bulunuyor. Farklı renk seçenekleriyle sunulan boyama ürünleriyle camı, kıyafetlerini, ahşabı boyayabilir ve keyifli vakit geçirebilirsin.

Defter ve ajandaya anı kaydet

Karantina süreci çiftler için ilişkilerini güçlendirecek bir fırsata dönüştürülebilir. Sen de söz uçar yazı kalır mantığıyla bir defter edinerek yıllar sonra okuyabileceğin anılarınızı yazabilirsin.

Epoksi reçineyle keyifli saatler

Epoksi reçine, yüksek yapıştırma kabiliyetine sahip ve oldukça dayanıklı bir madde. Yüzük, kolye, küpe gibi takılar yapılabildiği gibi çok daha büyük alanlarda da kullanılabilen epoksi reçineyle uzun keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Taş boyama setiyle yaratıcılığını göster

Set halinde satılan ve hem yaratıcılık hem el becerisini harmanlamayı gerektiren taş boyama setleriyle taşın yüzeyine desen kalıpları da kullanarak farklı desenler oluşturabilirsin. Birbirinizin yaratıcılığı ölçme vakti!

Ahşap oyma setiyle üretkenliğini artır

Uğraşmayı ve üretmeyi seviyorsan çeşitli boy ve şekillerde satılan oyma setlerini edinebilirsin. Kolay işlenebilen ahşaplar üzerinde oyma seti kullanarak kaşık, kupa, minin heykelcikler ve çok daha fazlasını üretebilirsin.

Renkli keçeden hediyeler yap

Çanta, şapka, oyuncak gibi ürünler üretmek ister misin? O halde hediyelik eşya yapımında sıklıkla kullanılan renkli keçelerden edinebilirsin.

Bir sanat: Origami

Evde sevgiliyle yapılacaklar arasında en eğlenceli hobiler arasında origami de var. Bu Japon kağıt katlama sanatını set halinde satılan origami kağıtlarıyla video izleyerek kendi kendize yapabilirsiniz.

Punch nakış seti ile desenli kot pantolonlar

İğne, tutkal, punch ipleri, kasnak ve kumaştan oluşan nakış seti, kumaş üzerinde farklı desenler elde etmeye olanak tanıyor. Renkli desenli kot pantolonlar oluşturup eğlenebilirsiniz.

Sabrını ölç: Kart oyunları

Tabu, monopoly, uno gibi oyunlarla, iskambil kağıtları ile belirli matematik kurallarına dayanarak oynanan oyunlarla ve tarot kartlarıyla  sevgilinle birlikte harika vakit geçirebilirsin.

Harika bir anı oluşturmak için puzzle

Evde sevgiliyle yapılacaklar arasında elbette puzzle da var. Birlikte 1000 parçalık bir puzzle yapıp çerçeveletip asabilirsiniz. Böylece harika bir anı olacaktır.

Sevgiliyle beraber oynanacak oyunlar

No Comments Yet

Comments are closed