İlk buluşmayı organize etmek sana düştüyse ve ilk buluşma yeri Evliyalar Beldesi ve Dadaşlar Diyarı olarak anılan Erzurum olacaksa Erzurum’daki ilk buluşma mekanları için yazımızın devamını mutlaka okumalısın.

Erzurum Evleri

İlk buluşmayı tarihle iç içe bir mekanda yapmak, çay içmek veya kahvaltıyla başlangıç yapmak istiyorsan Erzurum Evleri’ni tercih edebilirsin.

Adres: İbrahim Paşa Mh., Yüzbaşı Reşit Bey Sokak, 25200 Yakutiye

Friend’s Kitchen Cafe ,Restaurant

Erzurum’daki ilk buluşma mekanları arasında Erzurumluların bile pek bilmediği bir mekan öneriyoruz: Friend’s Kitchen Cafe. Atatürk Üniversitesinin girişinde bankaların ve marketlerin bulunduğu yerde, selvi ağaçlarının arkasında bulunan mekan, günün her saati tercih edebileceğiniz yiyecek ve içecek çeşitleriyle ilk buluşma için ideal.

Adres: Üniversite Mahallesi, Üniversite Lojmanları Atatürk Üniversitesi içi (Kampüs) Vakıfbank Karşısı No:110 Yakutiye

İlk buluşma mekanlarıGüzelyurt Restaurant

Erzurum’da yemek yemek için akla gelen ilk mekanlardan biri olan Güzelyurt Restaurant, İnönü, Menderes, Ecevit, Demirel gibi liderlerin bölgeye her gittiklerinde uğradıkları bir lokanta. 92 yıldır hizmer veren bu mekanda pastırmalı humusu ve leziz mezeleri deneyerek koyu bir sohbete dalabilirsiniz.

Adres: Lalapaşa, Cumhuriyet Cd. No:62, 25100 Yakutiye

İlk buluşma mekanlarıSarmaşık Nostalji Cafe

Hzurlu otantik ve sakin bir mekanda uzun uzun konuşup tanımak istiyorum diyorsan Erzurum’daki ilk buluşma mekanları tercihini Sarmaşık Nostalji Cafe’den yana yapabilirsin. Üstelik fiyatlar da uygun.

Adres: Rabia Ana Mah. Osman Paşa Sok. No:37/1, 25100 Yakutiye

İlk buluşma mekanlarıAndianora Nargile

Nezih bir ortamda sohbet edip nargile keyfi yapmak istiyorsanız Andianora Nargile’yi tercih edebilirsiniz.

Adres: Yunusemre, Atatürk Blv. No:72, 25080 Palandöken

Kapsül Kafe

Belediyenin işlettiği mekan, Erzurum’un en ilgi çekici mimari yapılarından biri. Tamamı camdan ve kapsül şeklinde tasarlanan kafe, Palandöken manzarasını gözler önüne seriyor. Kapsül kafede kahvenizi yudumlayıp Palandöken manzarası eşliğinde kayakçıları seyrederken birbirinizi tanıyabilirsiniz.

Adres: Yunusemre, Palandöken Kayak Mrk., 25080 Palandöken

İlk buluşma mekanlarıKahve Yeli

İlk buluşmayı kahve içip tatlı yiyerek sohbet etmekle geçirmek istiyorsanız ilk buluşma mekanı olarak Kahve Yeli’ni tercih edebilirsiniz.

Adres: Terminal Cd. Alp Apt. altı, No:1, Yakutiye

İlk buluşma mekanlarıAyaküstü Cafe

İzmir’in Bornova ilçesinde butik kahve konseptiyle hayata geçen Ayaküstü Kahve’nin Erzurum şubesi, Erzurum’daki ilk buluşma mekanları arasında en iyilerden biri.

Adres: Terminal Cd. Yakutiye