İltifatlardan hoşlanan yalnızca kadınlar değildir. Erkekler de güzel sözlerle şımartılmalı, egoları tatmin edilmelidir. Erkekler kendilerini beğenen kadınlara farklı yaklaşabileceğinden kelimelerin gücünden yaralanmalısın. Elbette kastettiğimiz şey hissetmediğin şeyleri söylemek değil hissettiklerini içinde saklamayıp onu yüceltmen. Bu sayede ilişkine renk katabilirsin. Erkeklerin sevgilisinden duymaktan hoşlandığı sözler hakkında ipucuna ihtiyacın varsa yazımız tam da sana hitap ediyor.

Çok zekisin

Erkeklerin sevgilisinden duymaktan hoşlandığı sözler ve iltifatlardan biri zekâsı ve espri yeteneğiyle ilgili sözlerdir.  Özellikle entelektüel ve dışa dönük erkekler, anlattıklarının can kulağıyla dinlenmesini ve fikirlerinin onaylanmasını ister. Bu tipte bir erkekle birlikteysen onun kalbine giden yolda yürümek için “Bu konu ile ilgili ne kadar çok bilgiye sahipsin”, “Sohbetini çok seviyorum. Zaman nasıl geçiyor anlamıyorum” gibi sözler kullanmalısın.

Çok güçlüsün

Kaslı erkek çekici bulunduğundan hemen her erkek güçlü kaslara sahip olmayı ister. Erkekler güçlü görünmeyi sevdiklerini koruyup kollayabilmek için ister. Bir kadın olarak onun egosunu tatmin etmek için “sen olmasan ben bu işi halledemezdim” gibi sözler söyleyebilir ve ona ihtiyaç duyduğunu hissettirebilirsin.

Ailen çok iyi

Erkeklerin en hassas olduğu konulardan biri ailedir. Bir erkeğe ailesi hakkında kötü sözler söylememek tam tersi ne kadar iyi olduklarını söylemek gerekir. Bu sayede onun mutlu olmasını ve seninle ilgili ileriye dönük planlar yapmasını sağlayabilirsin.

İşinde harikasın

Erkekler, sevdiği kadın tarafından çalışkan ve başarılı olduğuyla ilgili güzel sözler duyduğunda gururlanır ve kendini şanslı hisseder. Sen de ona “bu işte gerçekten çok iyisin” gibi sözler söyleyerek egosunu tatmin edebilirsin.

Giyim tarzını beğeniyorum

Modayı takip eden erkek çok temiz ve bakımlıdır. Dolayısıyla kendileri gibi temiz ve bakımlı kadınlarla birlikte olmak ister. “Tarzına hayranım” ya da “Bugün yine muhteşem görünüyorsun” gibi sözler söyleyerek gönlünü fethetmeye ne dersin.

Yakışıklısın

Onun gönlünü fethetmek için yakışıklılığını, duruşunu, karizmatik oluşunu övmelisin. Hatta bunu kulağına fısıldayarak yapabilirsin. Bu onu kuşkusuz çok mutlu edecektir.

Seni dinliyorum

Erkekler, söyledikleri sözlere kulak verilmesini ve itibar edilmesini ister. Onu can kulağıyla dinlediğini belirtmeli, dinlediğini gösteren sorular sormalısın. Bu onun seni baş tacı etmesini bile sağlayabilir.

Ona özgü hitap şekli

Sevdiğin erkeğe sadece senin söylebileceğin şekilde hitap etmelisin. Erkekler kibar kadınları çekici bulmakla birlikte yeri geldiğinde lafını esirgemeyen kadınları da çekici bulur. Bazıları yatakta çirkin sözler söyleyen kadının asla itici olmayacağına inanır.

No Comments Yet

Comments are closed