Erkekleri anlama kılavuzu niteliğindeki bir yazımızla daha karşındayız. Bir erkek boynundan öpüyorsa ne demek istiyordur,  erkeğin kızın elini öpmesi ne anlama gelir gibi sorular her kadının merak konusu olmuştur. 12

Alından öpmek

Bir erkek seni alnından öptüyse sana kendini güvende hissettirmeye çalışıyor demektir. Bir erkek bir kızı alnından öpüyorsa ona değer veriyor ve daima yanında olacağını anlatmaya çalışıyordur. Öyle ki nikâhtan sonra erkek kadını alnından öper. Toplumda bu öpücüğün anlamı “namusumsun ”dur.

Elin üzerini öpmek

Erkeğin kadının elini öpmesi o kadına saygı duyduğunu gösterir. Bir erkek elini öptükten sonra vücuduna yakın bir yerde tutuyorsa onu tahrik etmişsin demektir. Elini öptüğü sırada gözlerinin içine de bakıyorsa sevişmek istediğini anlayabilirsin.

Omzu öpmek

Erkeklerin öptüğü yerlerin anlamları söz konusu olduğunda belki de en dokunaklısı omzu öpmektir. Çünkü erkek omzu öperek pişmanlığını anlatmaya çalışıyordur.

Yanaktan öpmek

Sevgilisini yanağından öpen erkek sevgisini göstermek istiyordur.

Burnundan öpmek

Bir erkek kadını burnundan öpüyorsa onu sevimli buluyordur.

Kulaktan öpmek

Erkeklerin öptüğü yerlerin anlamları arasında en hayal kırıklığı yaratan kulaktan öpmektir. Çünkü kulaktan öpmek erkeğin gönül eğlendiriyorum hareketidir.

Saçlarından öpmek

Saçlarından öpen erkeğin sensiz olmak istemediğini anlayabilirsin.

Boynundan öpmek

Erkeklerin öptüğü yerlerin anlamları arasında cinsel hayatla en çok ilgili olan boynundan öpmektir. Bir erkek boynundan öpüyorsa seninle seks yapmak istiyordur.

No Comments Yet

Comments are closed