Kadınların giymekten vazgeçemediği, moda trendi olan parçaların bazıları erkeklerin nefret ettiği kadın kıyafetleri arasında bulunuyor. İşte, kadınlar sevse de erkeklerin nefret ettiği kadın kıyafetleri.

Payetli giysiler

Kadınlar özellikle davetlerde ve özel günlerde payetli giysiler giymeyi tercih ediyor. Erkeklerse payetli giysileri abartılı buluyor. Payetli kıyafetler için yılbaşı ağacı benzetmesi yapan erkekler bile var!

Volanlı kıyafetler

Peplum yani volanlı etekler; fazla kiloları kamufule ediyor ve sıradan kıyafetlere farklı bir hava katıyor; fakat erkekler bu trendden hiç hoşlanmıyor.

Ugg botlar

Hem pantolon hem etekle kombine edilebilmesi ve çok rahat oluşu Ugg botları kadınların favorisi yapıyor. Erkekler ise bacakları olduğundan kısa ve kalın gösterdiği gerekçesiyle bu tür botları hiç sevmiyor.

Şalvar pantolonlar

Harem pantolon olarak da bilinen bu pantolon modeli, bazı kadınların favorisi olsa da erkekler sarkık ve diz altı sıkı olan bu pantolonları hiç estetik bulmuyor.

Tulum

Her döneme ve konsepte uyum sağladığı için kadınlar arasında popüler olan tulum, erkeklerin nefret ettiği kadın kıyafetleri arasında bulunuyor. Erkeklere göre tulumu yalnızca küçük çocuklar giymeli!

Straplez kıyafetler

Kadınların stillerine fresh görünüm kattığını düşündüğü ve yaz aylarında gardırobundan eksik etmediği straplez kıyafetler erkeklere göre göğüsleri sarkık ve basık gösteriyor ve şık görünmüyor.

Retro bikiniler

Kadınların sevimli bulduğu yüksek bel bikiniler erkeklere göre plaj şıklığından çok uzak. Erkeklerin bazıları bu tür bikinileri bebek bezine bazılarıysa anneannelerinin çamaşırına benzetiyor.

Dolgu topuk ayakkabı

Kadınlar boyu uzun göstermesi ve rahat olması nedeniyle dolgu topuk ayakkabı modellerinden çok hoşlanıyor; fakat erkekler için dolgu topuk ayakkabılar kaba bir aksesuardan başka bir şey değil ve en az ugg botları kadar itici.

Yüksek belli pantolon

80’li 90’lı yılların modası olan yüksek belli pantolonlar rahat oluşuyla ve iç çamaşırının belli olması olasılığını ortadan kaldırmasıyla kadınların favorisi olsa da erkekle yüksel belli pantolonları anne pantolonu olarak damgalıyor ve seksapalitesi en düşük kadın kıyafetleri arasına yerleştiriyor.

Tayt

Tayt, rahat oluşu ve şık duruşuyla çoğu kadının en gözde kıyafetleri arasında yer alıyor; fakat erkeklere göre tayt her vücut tipine yakışmamakla birlikte kadının gizemini kaybetmesine neden oluyor.

Hoşlandığın erkekle ilk defa buluşacaksan ve giymeyi düşündüğün kıyafetler arasında yukarıda saydıklarımızdan biri varsa vazgeçmeli ve şu yazımızı da okumalısın: İlk Buluşmada Kadın Ne Giymeli?

No Comments Yet

Comments are closed