Kadınlar aldıkları kilolarını, topuklu ayakkabılarla uzatmaya çalıştıkları boylarını ve başka pek çok şeyi kusur olarak görse de erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu kusurlar erkeklerin aynı fikirde olmadığını gösteriyor. İşte, erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu kusurlar.

Ayva göbek

Sen de düz karın için maydanoz suyu mu içsem egzersiz mi yapsam diye kararsız mısın? Hiçbirini yapmasan da olur. Erkekler ayva göbekli kadınları daha çekici buluyor!

Kemerli burun

Burun şekil bozukluğu olarak nitelendirilen kemerli burun, kadınların soluğu estetisyenlerde almasına neden oluyor. Oysa kemerli burun, erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu kusurlar arasında bulunuyor. Kemerli burun, karakteristik hava katmakla birlikte seksi kılıyor. Öyle ki kemerli burunlarıyla seksilikte marka olanlar da var!

Kısa boy

Kısa boylu olduğun için üzülüyorduysan bu yazıyı okuduktan sonra sevinebilirsin. Çünkü erkekler kısa boyluları seksi buluyor. Kısa boyun kusur olarak görülmesinin nedeni moda dünyası. Oysa kısa boy seksi olmakla birlikte sevimli imajı da yaratıyor.

Çiller

Çillerinden rahatsızsan ve kremler, kapatıcılar kullanarak onlardan kurtulmaya çalışıyorsan buna bir on verebilirsin. Çünkü erkekler çilli kadınlara bayılıyor!

Küçük göğüs

Sende küçük göğüslerini dert edip büyük göstermek için giyim hileleri uyguluyorsan bunu yapmaktan vazgeçebilirsin. Çünkü erkekler aşık olduğu kadınların göğüs boyutlarıyla ilgilenmiyor.

Kilolar

Aşırı kilolu değilsen aldığın birkaç kiloyu kendine dert edinmemelisin. Erkekler hafif kilolu veya balık etli kadınları çok zayıf kadınlardan daha çekici buluyor.

Ayrık ön dişler

Ayrık ön dişlerini sorun ediyorsan diş hekiminin senin için önerisi tek takmak olabilir. Erkeklerse bunun gerekli olmadığını ayrık ön dişlerin çekici olduğunu düşünüyor. Bunun belirgin örneği de ünlü oyuncu Beren Saat.

Benler

Benler kadınlar için ben aldırma yöntemleri araştırmaya gidecek kadar önemli bir kusurolarak görülüyor. Erkeklerse yanakta, dudakların biraz üzerinde veya kaşın üzerindeki benleri çekici buluyor.

Albino hastası kadınlar

Albino, renk pigmentlerinin eksik olmasından veya hiç olmamasından kaynaklanan bir rahatsızlık. Erkekler albino hastası kadınları saf, temiz ve çekici buluyor.

Bel veya yanakta gamze

Tıp dünyası gamzeyi kusur olarak nitelendirse de çoğunluk gamzeyi güzel bir özellik olarak görüyor. Erkekler  yanağında gamzesi olanları masum ve sevimli; belinde gamzesi olanları ise seksi buluyor.

No Comments Yet

Comments are closed