Kadınlara göre erkekler çok çabuk her konuda sinirlenebiliyor. Bu yaygın kanın tersine erkekler kolay kolay sinirlenmezler; ama bazı konular söz konusu olduğunda erkekler çileden çıkar. Senin için erkeklerin hoşlanmadığı bayan davranışları hakkında yazık. İşte, erkekleri en çok sinirlendiren 7 konu.

Seksi ünlüler

Erkekler, sevgililerinin ünlü erkeklere hayran olmalarına katlanamıyor. Özellikle “çok yakışıklı” gibi söylemler onları fena halde kızdırıyor. Takmıyor gibi görünmeye çalışsalar da seksi ünlülerden bahsetmek erkeklerin hoşlanmadığı bayan davranışları arasında bulunuyor.

Seks esnasında anlatılanlar

Seks terapistleri, küçük fısıldaşmaları ve hafif yönlendirmeleri öneriyor; ama kastettikleri kesinlikle muhabbet etmek değil. Erkekler seks sırasında konuşan kadının ilgisinin farklı yönde olduğunu düşünüp sinirleniyor.

Eski sevgili muhabbeti

Erkekler sevgililerinin kendinden önceki sevgilileriyle ilgili konuşmaktan da kendi geçmişleriyle ilgili konuşmaktan da hiç hoşlanmıyor. Eskiye dair kötü yorum duyma fikri erkekleri sinirlendiriyor.

Vücut ve yeme alışkanlığıyla ilgili eleştiri

Erkekler kılları hakkında ya da beslenme şekli hakkında yorum yapılmasından hoşlanmıyor. Sen de sevgiline doktor gibi öğütler vermeye çalışıyorsan veya kıllarıyla ilgili yorumlar yapıyorsan bundan hemen vazgeçmelisin.

Kötü alışkanlıklar hakkında olumsuz yorumlar                

Erkeklerin hoşlanmadığı bayan davranışları arasında kötü alışkanlıkları hakkında laf söylenmesi bulunuyor. Yumuşak uyarıları önemseyen erkekler alışkanlıkları hakkında iğneleyici yorumlara çok sinirlenebiliyorlar.

Kadınların regl dönemi siniri

Kadınların regl döneminde küçük şeylerden kavga çıkarmaları erkekleri çileden çıkarıyor.

Başka ilişkilere yapılan yorumlar

Erkekler “bu kızda ne buluyor”, “kötü giyinmiş” gibi başkaları hakkındaki sözleri sevgililerinden duymaktan rahatsız oluyor. “Biz neden yapmıyoruz/ gitmiyoruz” gibi sorular erkeklerin çekilmez oluyor.

No Comments Yet

Comments are closed