Hemen her yazımızda kadınlarla erkeklerin farkları üzerinde duruyoruz. Bahsettiğimiz bu farklar kadınların karşısındaki erkekleri değiştirmeye çalışmasının çoğunlukla sonuçsuz kalmasıyla da anlaşılabiliyor. Kadınların değişmez huyu erkeği değiştirmeye çalışmak kimi konularda mümkün olurken kimi konularda mümkün olamıyor. İşte, erkeklerin değişmez huyları.

Futbol aşkı

Bir erkek çocuğu ayaklarının üzerinde durduğu gün şut çekmeye başlayabilir. Eşler her zaman eşine kahvaltı hazırlamayı değil arkadaşlarıyla futbol oynamayı, maç tam bitti derken yorum programlarını izlemeyi tercih edebilir. Bu durum onların mücadeleyi sevmelerinden kaynaklanıyor. Sevgilin veya eşini futbol aşkından vazgeçirmek yerine sen de onunla maça giderek heyecanını paylaşabilirsin.

Anne düşkünlüğü

Erkekler maço tavırlar da sergilese annesine düşkün olur. Dolayısıyla erkeklerin değişmez huyları arasında bulunan anne düşkünlüğünden vazgeçirmek büyük bir savaşa girmek ve bu savaşı kaybetmek anlamına geliyor. Bu nedenle kendini onu annesinden vazgeçirmek için yıpratmak yerine onu kendine daha bağlı hale getirmek için çabalamalısın.

Araba sevdası

Erkekler için araba erkekliğin ispatı gibi olduğundan parterini araba düşkünlüğünden vazgeçirmeye çalışman anlamsız olacaktır. Bunun yerine küçük bir çocuğu sevindirir gibi arabasıyla ilgili güzel sözler söyleyebilir ve araba aksesuarları hediye edebilirsin.

Arkadaşlarına bağlılık

Erkekler yakın arkadaşlarıyla hep bir arada zaman geçirmekten hoşlanır. Evlenip çoluk çocuğa karışan kariyerinin zirvesindeki bir erkek bile eşek şakaları yapmaktan veya güreş etmekten kendini alamaz. Bu nedenle sen de bu huyunu değiştirmeye çalışmak yerine onları izleyip eğlenebilirsin.

Alışverişe uzaklık

Kadınlar için alışveriş bir tutku erkekler içinse vakit kaybı. Dolayısıyla alışverişe mesafeli olmak erkeklerin değişmez huyları arasında bulunuyor.  En iyi alışverişe kız arkadaşlarınla gitmek olacaktır.

Spor

Erkekler spor yaparak uzun saatlerini geçirebilir. Dolayısıyla sürekli spor yapıp aynada vücudunu izlemesine ve sürekli nasılım sorusunu sormasına alışmalı ve bu huyunu değiştirmeye çalışmamalısın. Hatta birlikte spor yapmayı teklif edebilirsin.

No Comments Yet

Comments are closed