İçindeki cazip kadını ortaya çıkarmak ve erkekleri etkilemek istiyorsan erkekleri en çok etkileyen kadın davranışları hakkında fikir sahibi olmak için yazımızın devamını okumalısın. Bakımlı olmak, nazik olmak gibi genel kurallardan farklı olarak bazı davranışlar erkekler için büyüleyici oluyor. İşte, erkekleri en çok etkileyen kadın davranışları.

Açık ve net olmak

Erkekler gizemli kadınları çekici bulmakla birlikte açık ve net olan kadınları her zaman tercih ederler. Çünkü erkeklere göre kadınlar anlaşılması güç varlıklardır. Dolayısıyla açıkça konuşabilecekleri kadınlar onları etkiler.

Etkileyici bakışlar ve mimikler

Erkekleri en çok etkileyen kadın davranışları arasında bakışlar ve mimiklerin olması ona boş boş bakman gerektiği anlamına gelmiyor tabi. Hafif gülüş, tek kaşını kaldırman ve saçlarınla oynaman onu heyecanlandırabilir. Burada önemli olan doğru anda doğru mimikleri kullanmak veya jest yapmaktır.

Kırmızı ruj sürmek

Kırmızı ruj, hemen her kadının hayatında bir defa uyguladığı bir taktiktir. Erkekler kadınların kırmızı dudaklarını etkileyici bulsa da bu herkes için geçerli olmayabilir. Her kırmızı tonu yakışmayabili. Kırmızı ruj seçerken ten rengine uygun olanı seçmeli ve dişlerinizin yeterince beyaz olduğuna dikkat etmelisin. Dişlerin sarı görüldüğü ve orantısız duran kıpkırmızı dudaklar ters etki yaratabilir.

Topuklu ayakkabı ve uzun tırnak sesi

Erkekler seslere kadınlardan daha duyarlıdır. Kadınlara normal gelen topuklu ayakkabı ve tırnakların bir nesneye değdiğinde çıkan ses erkekleri çok etkiler. Yalnız burada tırnakların doğal olması önemli. Erkekler takma tırnaktan hiç hoşlanmazlar. Bizden söylemesi!

Flörtöz mesajlar atmak

Sevgiline onu istediğini, ondan tahrik olduğunu anlatan mesajlar göndermen ilişkini heyecanlı tutmanı sağlayacaktır. Bu taktiği henüz yeni tanıştığın veya yeni ilişkinin başladığı bir erkek için uygulamamalısın.

Öylesine aramak

Erkekler itiraf edemeseler bile sevgililerinin kendilerini bahaneye gerek duymadan aramalarını etkileyici bulur.

Tatlıya düşkün olmak

Erkekler kadınların şekerli gıdalara direnme konusundaki yeteneksizliğini çekici ve sevimli geliyor.

Esprili olmak

Kadınların espri yapan erkekleri çekici bulduğunu çoğu insan bilir. Aslında aynı durum erkekler için de geçerli. Erkekler şakalarını anlayan ve güzel şaka yapan kadınlardan hoşlanır.

Erkeklerin İlgisini Çekmenin 5 Kısa Yolu başlıklı yazımızı da okumanı öneririz.

No Comments Yet

Comments are closed