Onu hitap şeklin sayesinde mest etmek istiyorsan erkekler kendilerine nasıl hitap edilmesinden hoşlanır sorusunun cevabı için yazımızın devamını okumalısın. Erkekler de kadınlar kadar hitap şekline önem veriyor. Ona yalnızca ismiyle hitap etmek istemiyorsan ego tatminini sağlayabileceğin aşağıdaki hitaplara göz atmalısın.

Erkeğim

Erkeklerin bayıldığı hitap sözlerinden biri “erkeğim”dir.  Erkeklerin yüzde 90’ı bu söz karşısında mest olur. Erkek arkadaşının egosunu tatmin etmek istersen ona bu şekilde hitap edebilirsin.

Hayatım, Ömrüm, Dünyam

Erkekler sevgilisinin dünyada tek erkeğin kendisiymiş gibi hissettirmesini ister. Bunu hissettirmenin doğal olarak da sadakati hissettirmenin en iyi yolu “hayatım” gibi hitap şekilleri kullanmaktır.

Kalbimin sahibi

Erkekler sevdiğini sahiplendiği için böyle bir hitap şeklinden çok hoşlanırlar. Bu hitap şekli, onlara güçlü olduğunu hissettirir.

Yiğidim, yüreklim

Erkekler kendilerine nasıl hitap edilmesinden hoşlanır sorusunun cevaplarından biri de “yiğidim”, “yüreklim” gibi hitap şekilleridir. Erkekler için güçlü olmak çok önemlidir. Bu hitap şekliyle ona kendisini güçlü hissettirebilirsin.

Birtanem

Erkekler sevdikleri için tek olmak ister. Dolayısıyla “birtanem” de erkeklerin çok hoşlandığı hitap şekilleri arasında bulunuyor.

Vazgeçilmezim

Erkekler kadınım dediği sevgilisinin veya eşinin vazgeçilmezi olmayı ister. Bu nedenle “vazgeçilmezim” kadınlar gibi erkeklerin de çok hoşlandığı bir hitap şeklidir.

Geleceğim

Sevgilinle evlenmeyi planlıyorsan ona “geleceğim” diye hitap edebilirsin. Onun tepkisi seninle ciddi olup olmadığı konusunda ipucu verir. Evliliği düşünüyorsa bu söz onu mest eder; fakat düşünmüyorsa ciddi bir konuşma yapmak durumunda kalabilirsin.

Serserim

Erkeklerin bazıları bu hitap şeklinden hoşlanmayabilir. Sevgilin asi ruhluysa bu hitap onu mutlu edebilir.

Prensim

Masalla büyümüş neslin kadınları prenses, erkekleri ise prens olmak ister. Dolayısıyla sevdiği kadının prensi olmak erkeği çok mutlu eder.

Sevgilim, Sevdiğim

Erkekler kendilerine nasıl hitap edilmesinden hoşlanır sorusunun cevaplarından biri de “sevdiğim” veya “sevgilim” şeklindeki hitaptır. Bazı erkeklerin basit bulduğu bu hitap şekli bazı erkekler içinse mutluluk vericidir.

Erkekler hakkında tecrübesizsen ve biraz daha ipucuna ihtiyaç duyuyorsan şu yazımızı da okumanı öneririz: Erkekler Hakkında İlginç 8 Gerçek

No Comments Yet

Comments are closed