İlk buluşma mekanı en az ilk buluşmada yapılacaklar, ilk buluşmada ne giyilir kadar önemlidir. Öyle ki bu mekan ilişkinizi inşa edeceğiniz ileride çocuklarınıza anlatacağınız anıların başlangıcı olabilecek yerdir. İlk buluşma Ege bölgesinin tarihi ve kültürüyle en önde gelen şehri Denizli’de olacaksa Denizli’de ilk buluşma mekanı seçmek için yazımızın devamını okumalısın. Senin için Denizli’de ilk buluşma mekanı olmaya uygun en iyi mekanları listeledik.

Denizli’de ilk buluşma mekanıKitap Kurdu Kafe

Denizli’de ilk buluşma mekanı olabilecek en iyi kafelerden biri Kitap Kurdu. Kitap Kurdu’nda kitaplardan başlayan sohbetinizi derinleştirebilirsiniz. Kitap Kurdu’nda Maraş Kahvesi isimli içinde 7 çeşit baharat bulunan kahveyi denemelisiniz.

Adres: 762. Sk No:3,15 Mayıs Mahallesi, 20150 Denizli Merkez

Denizli’de ilk buluşma mekanıWhite Dragon Restaurant

Denizli’de ilk buluşmada yemek yemeyi planlıyorsan ve Uzakdoğu mutfağına ilgi duyuyorsanız onu White Dragon Restaurant’ a götürmelisin. Pamukkale gezisinden dönenlerin uğrak yeri olan mekan,  Çin yemekleriyle meşhur.

Adres: Mehmet Akif Bulvarı No:33 Pasha Disco Üst Katı, Pamukkale

Denizli’de ilk buluşma mekanıVip Resto & Cafe 

Sıcak ve samimi bir ortamda birbirinizi tanımak istiyorsanız Vip Resto & Cafe iyi bir tercih olacaktır. Belki de burada günün ilerleyen saatlerinde ona tavlayı öğretebilirsin.

Adres: Çamlaraltı, 6058. Sk. No:13, 20160 Denizli

Denizli’de ilk buluşma mekanıEbruli Cafe—Fincanda kahveci

Ebruli Cafe, Denizli’de ilk buluşma mekanı olabilecek en iyi mekanlardan biri. Yalnızca kahve içip sakin ortamda sohbet etmek için ideal mekanda Türk kahvesi içmenizi öneririz.

Adres: Altıntop, 836. Sk. 13-1, 20010 Denizli Merkez

Denizli’de ilk buluşma mekanıKafedokya Cafe

Acıpayam ilçesinin en iyi mekanları arasında bulunan Kafedokya Cafe, saatlerce sohbet etmek ve birbirinizi tanımanız için ideal bir ilk buluşma mekanı.

Adres: Yeni, Çamlarbaşı Cd. 20800 Acıpayam

Denizli’de ilk buluşma mekanıBayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Denizli’de ilk buluşma mekanı olabilecek en iyi kafelerden biri Bayramefendi. Geniş mönüsü ve meşhur Efe Kahvesi ile meşhur olan kafe, renkli dekoruyla da etkiliyor. Onunla burda saatlerce sohbet edebilirsin. Yaz aylarında gidiyorsanız buz gibi limonatalarını denemelisiniz.

Adres: Çamlaraltı, Çamlık Blv. 17/A, 20160 Merkez

Denizli’de ilk buluşma mekanıKelebek Cafe & Restaurant

Kahvaltı yaparak güzel bir başlangıç yapmak istiyorsan ilk buluşma mekanı olarak Kelebek Cafe & Restaurant’ı tercih edebilirsin. Mekan saç kavurmasıyla da meşhur. Bizden söylemesi!

Adres: Kınıklı Mah. Şehit Dr. Munise Özcan Cad. No:36/1

Denizli’de ilk buluşma mekanı Safir Restoran

Denizli’de kahvaltı denildiğinde akla gelen mekanlardan biri de Safir Restoran. Onunla erken saatlerde buluşacaksanız kahvaltı için bu mekanı tercih edebilirsiniz. Mekan, kışın ahşap konağı, yazın muhteşem bahçesiyle öne çıkıyor.

Adres: Acıpayam yolu 7. Km