Kalbinin sahibini Craash’de bulmak istiyorsan onu fotoğraflarla etkilemek için profil fotoğraflarını yeniden gözden geçirmelisin. Onu fotoğraflarla etkilemek için yapman gerekenleri sıraladık.  İşte Craash’de fotoğraflarınla gönül çelmenin 5 yolu.

1. Kameraya baktığın fotoğrafını profil fotoğrafı yap

Profil fotoğraflarında amaç potansiyel eşinle sana ortamda göz teması kurabilmendir. Profil fotoğrafında kameraya bakan kişiler, diğerlerine kıyasla daha çok ilgi çektiği arkadaşlık sitelerinin istatistikleriyle ortaya çıkmış bir sonuç. Göz kontağının kişiyi daha hatırlanır kıldığının bilimsel olarak kanıtlandığı da göz önünde bulundurulursa kameraya baktığın bir fotoğrafın yoksa hemen çektirmelisin.

2. Güneş gözlüğü ile çektirdiğin fotoğraflar seçme

Araştırmalar güneş gözlüğüyle çekilmiş fotoğrafını profil fotoğrafı olarak kullananların potansiyel eş adayları tarafından beğenilme oranının yüzde 20 oranında düştüğünü ortaya koymuş. Bu nedenle yüzünün tamamının net şekilde görüldüğü bir fotoğrafını kullanmalısın.

3. Fotoğrafın kişiliğini yansıtsın

İnsanlar çoğunlukla güzel çıktığı selfie fotoğraflarını profil fotoğrafı olarak kullanır. Oysa arkadaşların ya da ailenle birlikte olduğunu gösteren ya da hobilerini yansıtan fotoğraflar kullanmalısın. Bu tür fotoğraflar, potansiyel eş adaylarının senin hakkında fikir edinmesini sağlayacaktır.

4. Sık sık yeni fotoğraflar yükle

Araştırmalara göre eski fotoğraflar uzun zamandır kullanılmamış hissi yaratıp güven vermiyor ve düzenli olarak yeni fotoğraflar yükleyen kişilerin profilleri daha fazla beğeni alıyor. Fotoğraflarla etkilemek için düzenli olarak yeni fotoğraflar yüklemelisin.

5. Etiketlendiğin fotoğraflara dikkat

Seni merak edenler bir araştırmaya girişir. Dolayısıyla uygunsuz fotoğraflarını paylaşan veya uygunsuz ortamlarda seni etiketleyen arkadaşlarını uyarmalı ve o etiketleri kaldırtmalısın.

 

No Comments Yet

Comments are closed