İlk buluşma İstanbul, İzmir ve Ankara arasında bulunan Bursa’da gerçekleşecekse şanslın. Çünkü Türkiye’nin dördüncü büyük şehri Bursa’da ilk buluşmada nereye gidilir sorunun cevabı olabilecek pek çok mekan var. Senin için Bursa’daki en iyi mekânları derledik.

Falez Cafe

Bursa’nın en güzel ilçeleri arasında bulunan Mudanya’da buluşacaksanız biraz kabarık sayılabilecek ödeme yapmayı göze alabiliyorsan tabi bir de şahane manzarası olsun diyorsan Falez Cafe’yi tercih edebilirsin. Falez Cafe, Mudanya’nın en çok tercih edilen deniz manzaralı kahvaltı mekanı olsa da öğle ve akşam yemeği planlıyorsanız da ideal seçenek olacaktır.

Adres: Kumyaka Köyü Girişi, 16960 Mudanya

Ziyade – inn Kafe

Şehrin içinde muhteşem doğasıyla ünlü Ziyade Inn Cafe &Restaurant, manzarasıyla huzur veriyor. Mekanda Chill Out müzik dinlerken birbirinizi tanıyabileceğiniz koyu bir sohbeti başlatabilirsiniz.

Adres: Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü Holiday Inn Oteli arkası, Nilüfer, Bursa

Çekirge Manzara Kafe

Bursa’da ilk buluşmada nereye gidilir sorunun alternatiflerinden biri de Osmangazi konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden olan Çekirge Manzara Kafe. Özellikle kahvaltıyla başlangıç yapmayı planlıyorsanız mekanı tercih edebilirsiniz.

Adres: Çekirge, 1. Murat Cd. No:6, 16265 Osmangazi

Bursa’da ilk buluşmada nereye gidilir Gönül Sofrası

Bursalıların iftar yemekleri, bebek mevlitleri, baby shower etkinlikleri gibi toplu davetleri için tercih ettikleri Gönül Sofrası, muhteşem manzara eşliğinde keyifli sohbetler için ideal bir mekan.

Adres: Gölyazı Mah. Cumhuriyet Cad. Aziz Pantelemion Kilisesi Yanı, No:52 Gölyazı – Nilüfer

Bursa’da ilk buluşmada nereye gidilir Fine Coffee

İlk buluşmada kahvenin yanında tatlı yemeyi tercih ediyorsanız veya nargile içmekten keyif alıyorsanız Gemlik’in en iyi mekanları arasında bulunan Fine Coffee’yi tercih edebilirsiniz.

Adres: Hisar, İstiklal Cd. 102B, 16600 Gemlik

Bursa’da ilk buluşmada nereye gidilir Beceren Restaurant

Bursa Botanik Parkı’nda bulunan eski Bursa Konakları tarzındaki Beceren Restaurant, 2012’den beri Bursa’da ilk buluşmada nereye gidilir sorunun akla gelen ilk cevaplarından oluyor. Türk, İtalyan ve Latin Amerika lezzetlerine yer veren mekan, rahatlatıcı atmosferiyle ilk buluşma için ideal.

Adres: Santral Garaj, Yakın Çevre Yolu & Soğanlı Botanik Parkı Otantik Bursa Evleri No:2, 16040 Osmangazi

Bursa’da ilk buluşmada nereye gidilirKitap Evi Restaurant

Bursa’nın ünlü mekanları arasında sayılan Kitap Evi Restaurant, ilk buluşma için alternatifleriniz arasında olması gereken huzur dolu bir mekan. Zaman dursun isteyeceğiniz mekan, zarif eşyaları, şöminesi, kitapları, piyanosu ve mumları ile etkileyici bir ortam yaratıyor. Bahçesinde damla sakızlı kahve içmenizi öneririz.

Adres: Kavaklı, Burçüstü Sokak No:21, 16040 Osmangazi

Bursa’da ilk buluşmada nereye gidilir Seyir Cafe

İznik’in en iyi kahvaltı mekanları sayılan Seyir Cafe, kahvaltı ve akşam yemeği saatlerinde buluşmak için ideal bir mekan. Rustik dekorasyonuyla huzur veren bu mekanda saatlerce sohbet etmek isteyebilirsiniz.

Adres: Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Kılıçarslan Caddesi, No 5, İznik