Turizm açısından Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biri olan Aydın’daki ilk buluşma mekanları hangileri sorusuna cevap arıyorsan senin için derlediğimiz mekanları incelemelisin.

Aydın’da ilk buluşma mekanları Keyif Bahçesi

Aydınlıların kır düğünleri için tercih ettiği Keyif Bahçesi, doğayla iç içe, elit ve nezih bir ortamda kurulu. Kahvaltısıyla meşhur olan mekanı çocuklu bir bekarsan kesinlikle tercih etmelisin. Çünkü Keyif Bahçesi’nde Çocuk Gelişimi öğretmenlerinin çocuklarla ilgilendiği oyun alanı buluyor. Bu sayede içiniz rahat şekilde sohbet edebilirsiniz.

Adres: Kızılcaköy, 09000 Aydın Merkez

Keyf-i Sultan

Aydın’daki ilk buluşma mekanları arayışındakilere alternatif olabilecek bu mekan, nargile sektöründe samimi ve kaliteli hizmetiyle öne çıkıyor.

Adres: Yedi Eylül, Muğla Blv. No:12, 09020 Aydın Merkez

Candan Bistro Cafe

Kuşadası’nın kalbindeki Candan Bistro Cafe’de manzara eşliğinde kahvenizi yudumlayarak sohbet edebileceğiniz nezih mekanlardan biri.

Adres: Turkmen, Ataturk Bulv, Kuşadası

Aydın’da ilk buluşma mekanları Aydın’daki ilk buluşma mekanları manzaralı alternatifi: Aryam Çapa Balık

Kuşadası’na ilk defa geldiyseniz ve onu acaba nereye götürebilirim diye düşünüyorsan denize sıfır konumdaki Aryam Çapa Balık’ı tercih edebilirsin. Aryam Çapa Balık, efeler diyarı Aydın’ın en iyi mekanları arasında bulunuyor.

Adres: Kadınlar Denizi, Kuşadası

Aydın’da ilk buluşma mekanları Cazantik

Sanatsever biriyle buluşuyorsan onu Cazantik’e götürebilirsin. Bu mekanda antika eşyalarla döşenmiş evinizde kahve içiyor gibi hissedebilirsiniz. Çünkü bu kafe aynı zamanda 1970-1990 yılları arasına ait antika şeyleri satın alabileceğiniz bir dükkan.

Adres: Güzelhisar Mahallesi, 32. Sk. No:4/a, 09100 Efeler

Aydın’da ilk buluşma mekanları Key-f Restaurant & Cafe

Didim’in en iyi restoranları arasında bulunan Key-f Restaurant & Cafe, Aydın’daki ilk buluşma mekanları arasında manzarası en iyi olan mekanlardan biri. Muhteşem manzara eşliğinde birbirinizi tanıyabilmeniz için bu mekan ideal. Alkol kullanıyorsanız “cider” içmenizi öneririz.

Adres: D-Marin Marina (Paşa) Didim