Bir erkeğin hoşlandığını anlamanın yolları, onu seviyorum ama çok farklıyız ne yapmalıyım gibi soru işaretlerin varsa aşk ile ilgili bilinmesi gerekenler hakkında bilgi edinmek için yazımızın devamını okumalısın. Kadın erkek ilişkileri hakkında bilmen gereken 7 temel şey bu yazıda!

Bir hafta içinde aramıyorsa seninle ilgilenmiyordur

İlk buluşma gününden sonra seni aramadığında çok yoğun gibi bahanelere sığınmak isteyebilirsin; fakat gerçekçi olmalısın. Görüşmenin üzerinden bir hafta geçtiği halde seninle temas kurmadıysa sana karşı bir şey hissetmiyor olduğunu anlamalısın.

Üçüncü randevunda onu isteyip istemediğini anlarsın

İlk başta hoşlandığın birinden sonradan “elektrik” alamayabilirsin. Psikoloji uzmanlarına göre detaylara takılmanın nedeni kendi güvensizliğimiz ve gelecek düşündüğümüz kişiyi değiştirmeye çalışmamız.

İlişkinle ilgi detayları bekar biriyle paylaşmamalısın

Bekar bir arkadaşın senin ilişkini kendi tecrübelerine göre yorumlayacağı için tepkileri farklı olabilir. Bu konuda en iyisi evli kızkardeş veya nişanlı birine danışmaktır.

Sıradan arkadaşın olan erkek detaylardan sıkılabilir

Aşk ile ilgili bilinmesi gerekenler hakkında önemli detaylardan biri de erkek arkadaşların ilişkilerin detayları hakkındaki konuşmalardan bunaldığıdır. Bir erkek arkadaşına “o böyle dedi ben şöyle dedim” şeklinde detaylar verdiğinde başka bir şeyle ilgilenmeyi tercih ediyorsa üzülmemelisin.

Sevgilinle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsin

Sevgilinin aslında düşündüğün gibi olmadığını öğrenebilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Bu durumda endişeye kapılmamalı ve onun aslında kusursuz olmasa da aynı kişi olduğunu göz önünde bulundurmalısın.

Ruh eşinin yalnızca o olduğuna inanmamalısın

Ruh eşin bir andan karşına çıkmayabilir. Ruh eşinde olmasını istediğin özellikleri belirleyip karşına çıkan her erkekte bu özellikleri ararsan sorunlar ortaya çıkabilir. Ruh eşini bulmak için daha fazla insanla iletişim halinde olmalısın.

En iyi seks için en kötü seks deneyimini de yaşamalısın

Aşk ile ilgili bilinmesi gerekenler hakkında önemli detaylardan biri de cinsellik ile ilgili. Partnerinin vücudunu tanıdığında ve isteklerini öğrendiğinde arzuyu kaybedebilirsin ve seks senin için sıradanlaşabilir. Yapman gereken yeni deneyimlere açık olmaktır. Örneğin, köpek stili senin için veya partnerin için uygun olmayabilir.

Mutlu İlişkilerin Kuralı: 5S Kuralı başlıklı yazımızı da okumanı öneririz.

No Comments Yet

Comments are closed