İlk buluşma için sözü aldın ve şimdi Ankara’da ilk buluşma mekânları arayışına girdiysen doğru adrestesin. Çünkü  “Ankara’da hayat yok!” olarak ortaya çıkan şikayetin gerçek olmadığını kanıtlayan, onunla harika başlangıç yapmanı sağlayabilecek mekanları senin için derledik.

Ankara’da ilk buluşma mekânları Ekşi Maya

İlk defa buluştuğun kişiyle güzel bir tatlıyı, lezzetli bir kahveyi paylaşabileceğin bir mekan Ekşi Maya. gözlerden uzak, sakin bir mekan arayanların tercih ettiği Ekşi Maya, kahvaltı ve öğle yemeği için ideal bir tercih olacaktır.

Adres: Tunalı Divan Otel, Barbaros Mahallesi, Güniz Sokak, 1. katı No: 42, 06660 Çankaya

Ankara’da ilk buluşma mekânları Attendo Vino

Attendo Vino, ilk buluşmada romantik hava yaratmak ve sakince konuşup birbirini tanımak isteyenlerin tercihi oluyor. Ahşap eşyalardan oluşan mekan, butik şarap evi. Attendo Vino sayesinde ilk buluşma gerginliğini üzerinizden atabilirsiniz.

Adres: Mutlukent, Dicle Cd. No:33/A, 06800 Çankaya/Ankara

Ankara’da ilk buluşma mekânları Uptown Speakasy

Ankara’da ilk buluşma mekânları arasında kesinlikle Uptown Speakasy de bulunuyor. Karşındaki kişiyle kaderini belirleyecek ilk buluşma için harika bir ambiyans yakalamak istiyorsan Uptown Speakasy iyi bir tercih olacaktır. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz sıcak ve samimi bu mekanın yemeklerini mutlaka denemelisiniz.

Adres: Güvenevler Mahallesi, Mesnevi Sokağı No:38/C,  Çankaya

Ankara’da ilk buluşma mekânları Zula

Buluşmanızı şehrin göbeğinde gerçekleştirmeniz gerektiyse ve sakin rahat olabileceğiniz kafe arıyorsanız tercihinizi Zula’dan yana yapabilirsiniz. Bahçede keyifle oturabilir, ağaçların altında sohbet edebilirsiniz.

Adres: Kavaklıdere Mahallesi, Kızılırmak Cd. No:15, Çankaya

La Gioia

Ankara’da ilk buluşma mekânları arasında bulunan La Gioia, pahalı bir hesap ödemeyi kabul edenlerin tercihi oluyor. Tercih ettiğin mekanla karşındakini etkilemek istiyorsan La Gioia tercihin olabilir. Ana yemekten şaraba dört dörtlük menü sizi bekliyor.

Adres: Kavaklıdere Mahallesi, Tahran Caddesi, No:2, Çankaya

Papazın Bağı

Ankara’nın göbeğindeki gizli cennet bahçesi Papazın Bağı, buluşma için sabahın erken saatlerini tercih ediyorsanız ideal bir mekan. Yaz günlerinde ağaç gölgeleri altında çay içmenin keyfine varabileceğiniz mekan, gözleme ve semaverde çay keyfi yapmak için de ideal.

Adres: Kazım Özalp Mahallesi, Kuleli Sokağı No:61, Çankaya

Ankara’da ilk buluşma mekânları Varuna Gezgin – Cafe Del Mundo

Ankara gri şehir diyenlere inat bir kafe önerimiz daha var: Varuna Gezgin – Cafe Del Mundo. Eskişehir’deki En İyi 10 İlk Buluşma Mekânı yazımızda bahsettiğimiz mekanın Ankara şubesi,  birlikte sıkılmadan farklı konularda sohbet edebilmek için ideal.

Adres: Yukarı Bahçelievler, Azerbaycan Cd. No:106, 06490 Çankaya

Ankara’daki İlk Buluşma Mekanları eğlence için Sakal Pub

Onunla ilk buluşman öğle saatlerindeyse öğle yemeği için ideal bir mekân olan Sakal Pub’ı tercih edebilirsiniz. Yılların eskitemediği, müdavimlerini oluşturmuş, kaliteli mekânlardan biri olan Sakal Pub, bahçesinde muhabbete dalıp geleceğinizi inşa edebileceğiniz keyifli bir mekan.

Adres: Kavaklıdere, John F. Kennedy Cd. No:13, 06680 Çankaya

No Comments Yet

Comments are closed